kadr z klipu do „Fields Of Gold” w wykonaniu Ellie Goulding

Orange Warsaw Festival 2023 ogłasza dwie nowe gwiazdy


25 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Alter Art ogłosił kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Orange Warsaw Festival 2023. Na warszawskim Służewcu wystąpią Ellie Goulding i The Kid LAROI.

Ellie Goulding i The Kid LAROI nowymi artystami podczas Orange Warsaw Festival 2023

Tegoroczny Orange Warsaw Festival nabiera rumieńców! Alter Art ogłosił dwóch nowych artystów, którzy wystąpią w Warszawie na początku czerwca. Pierwszym z nich jest The Kid LAROI – autor wielkiego hitu STAY nagranego wspólnie z Justinem Bieberem. Australijczyk, którego ostatni mixtape F*CK LOVE 3+: OVER YOU pokrył się dwukrotną platyną, przyleci do Polski promować swój nadchodzący debiutancki album The First Time. Oprócz niego podczas OWF będziemy mieli okazję usłyszeć Ellie Goulding, która wówczas będzie już po premierze swojego piątego studyjnego krążka Higher Than Heaven. Będzie to dla niej pierwszy występ w Polsce od sześciu lat. Oprócz Goulding i Laroia na tegorocznym Orange Warsaw Festival wystąpią The 1975 oraz Sam Smith.

Dzisiejsze ogłoszenia Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival 2023 ogłasza dwie nowe gwiazdy
Orange Warsaw Festival 2023 ogłasza dwie nowe gwiazdy

Niezapomniany OWF 2022

Tegoroczny Orange Warsaw Festival był inny niż wszystkie wcześniejsze edycje. Między innymi z racji na powrót popandemiczny, ale także line-up, który był gratką zarówno dla fanów popu (Charli XCXFlorence And The Machine), jak i, a może przede wszystkim, rapu. Tyler, The CreatorNas i Stormzy to artyści wywołujący wielkie poruszenie na całym świecie. Jeśli chcecie przypomnieć sobie najważniejsze wydania tegorocznej edycji warszawskiego festiwalu, zachęcamy was do sprawdzenia naszej fotogalerii, a poniżej prezentujemy fragment relacji z koncertu prawdopodobnie najbardziej elektryzującego widownię artysty w line-upie – Tylera, The Creatora:

Porównanie do nawet i najlepszych polskich rapowych występów w przypadku koncertu, jaki dał Tyler, The Creator podczas Orange Warsaw Festival 2022, nie ma więc za bardzo sensu. Nie jest to bowiem żaden dowód na różnicę, jaka dzieli scenę amerykańską i polską w tej materii. Bo Tyler to zjawisko. Jest performerem w zasadzie perfekcyjnym, jednym z najlepszych na świecie, a być może nawet i w historii bez podziału na gatunki muzyczne. Pozostaje nam więc cieszyć się, że artyści jego pokroju przyjeżdżają do Polski i możemy oglądać ich wyczyny z bliska, zamiast niepotrzebnie porównywać naszych artystów.

Alter Art ogłosił kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Orange Warsaw Festival 2023. Na warszawskim Służewcu wystąpią Ellie Goulding i The Kid LAROI. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ellie Goulding […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →