BBC Radio 1 wydaje charytatywny singiel


22 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

BBC Radio 1 zaprosiło prawdziwą plejadę artystów do nagrania coveru utworu Times Like These formacji Foo Fighters. Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne

BBC Radio 1 włącza się do pomocy w walce z koronawirusem. Brytyjskie radio zaprosiło ponad 20-stu artystów do stworzenia charytatywnego singla. Będzie to cover utworu Times Like These, który oryginalnie wykonał zespół Foo Fighters. Wszystkie międzynarodowe zyski zostaną przeznaczone na fundusz WHO Covid-19 Solidarity Response Fund.

Foo Fighters – Times Like These

Ponad 20-stu artystów w charytatywnym singlu BBC Radio 1

W nagraniu pod szyldem Stay Home Live Lounge udział wzięli: 5 Seconds Of Summer, AJ Tracey, Anne-Marie, Bastille, Biffy Clyro, Celeste, Chris Martin z Coldplay, Dermot Kennedy, Dua Lipa, Ellie Goulding, Grace Carter, Hailee Steinfeld, Jess Glynne, Mabel, Paloma Faith, Rag’n’Bone Man, Rita Ora, Royal Blood, Sam Fender, Sean Paul, Sigrid, YUNGBLUD oraz Zara Larsson.

Utwór został nagrany i sfilmowany przez artystów w ich domach, a wyprodukował go Fraser T. Smith, laureat nagrody Grammy z 2012 roku.

Naszą wizją było stworzenie autentycznej wersji w domu przy użyciu telefonów, garnków, patelni i gitar akustycznych, a nie oszustwo w drogim studio nagraniowym.

Fraser T. Smith

Premiera singla odbyła się w czwartek, 23 kwietnia na antenie BBC Radio 1. Wieczorem do sieci trafił teledysk. Zobaczcie, jak wyszło:

Live Lounge Allstars – Times Like These (BBC Radio 1 Stay Home Live Lounge)

BBC Radio 1 zaprosiło prawdziwą plejadę artystów do nagrania coveru utworu Times Like These formacji Foo Fighters. Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →