5 Seconds Of Summer tuż przed premierą płyty dzielą się kolejnym singlem

Obserwuj nas na instagramie:

Już jutro swoją premierę będzie miał nowy album od australijskiego zespołu 5 Seconds Of Summer. Zobaczcie wyjątkowy teledysk do kolejnego singla – Wildflower.

5 Seconds Of Summer prezentują kolejny singiel z nowej płyty

Wildflower to piąty, po Easier, Teeth, No Shame i Old Me, singiel pochodzący z nowego album 5 Seconds Of Summer. Krążek zatytułowany CALM ukaże się już jutro!

W nowym utworze zespół łączy muzykę pop z lat 80. ze współczesnym brzmieniem. Producentem singla jest Oscar Görres (MARINA, Troye Sivan). Zespół przy jego tworzeniu współpracował również z Ramim Yacoubem (Nicki Minaj, Ariana Grande) oraz Geoffem Warburtonem (Shawn Mendes, Quinn XCII).

Refren w Wildflower zawiera niedopowiedzenia, co daje słuchaczowi możliwość stworzenia własnej historii.

Chcieliśmy stworzyć taki refren, w którym każdy może wybrać własną przygodę. Zdania są niedokończone, wymagają wplecenia własnych pomysłów pomiędzy mocne klawisze. Dzięki temu każdy może zinterpretować Wildflower na swój sposób

Dodatkowo, do singla powstał także wyjątkowy teledysk. Klip jest wykonany w formie animacji poklatkowej. Do jego stworzenia wykorzystano 358 różnych zdjęć i 529 kwiatów. Wszystko oczywiście w domowych warunkach. Zobaczcie, jak wyszło:

5 Seconds Of Summer – Wildflower


Przypominamy, że zespół 5 Seconds Of Summer został ogłoszony w line-upie tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Mamy nadzieję, że festiwal się odbędzie i zobaczymy Australijczyków po raz pierwszy w Polsce.

Już jutro swoją premierę będzie miał nowy album od australijskiego zespołu 5 Seconds Of Summer. Zobaczcie wyjątkowy teledysk do kolejnego singla – Wildflower. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! 5 Seconds […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →