Ashton Irwin z 5 Seconds of Summer zapowiada solowy album


25 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Muzyk 5 Seconds of Summer, Ashton Irwin, zaprezentował właśnie solowy singiel Skinny Skinny zapowiadający jego debiutancki album.

Ashton Irwin z 5 Seconds of Summer rozpoczyna solową karierę

Ashton Irwin to australijski muzyk i wokalista, który w 2011 roku wraz z kolegami założył pop-rockowy zespół 5 Seconds of Summer. Perkusista grupy wraz z zespołem osiągnął już wiele. Mają na koncie cztery albumy: debiutancki 5 Seconds of Summer, Sounds Good Feels Good, Youndblood oraz wydany w tym roku Calm i kilkanaście złotych oraz platynowych odznaczeń dla tych krążków. Do tego kilka statuetek MTV i wiele innych nagród.

Ashton Irwin

Ashton Irwin debiutuje singlem Skinny Skinny

Irwin stwierdził, że czas podbić rynek muzyczny własnym, solowym materiałem. W sieci właśnie ukazał się jego pierwszy singiel Skinny Skinny, który zapowiada debiutancki krążek artysty. Muzyk zaczyna z naprawdę wysokiego „C”, bo udostępnił utwór, który nie tylko dobrze brzmi, ale też traktuje o ważnej kwestii, związanej z samoakceptacją. Ashton mówi o Skinny Skinny:

Musimy walczyć ze wspólną ciemnością, która przesłania naszą zdolność do życia prawdziwie, do życia bez wątpliwości, bez autodestrukcji i kochania siebie za to, kim jesteśmy. Pisząc Skinny Skinny, myślałem o sobie i o wielu innych młodych ludziach, którzy borykają się z własnym wyglądem, a zwłaszcza z dysmorfią ciała. To coś, z czym nigdy nie miałem do czynienia w twórczej formie i czuję się silny mówiąc, że Skinny Skinny trafia bezpośrednio do tego bolesnego miejsca w moim umyśle.

Ashton Irwin – Skinny Skinny, posłuchaj

Skinny Skinny to wbrew pozorom bardzo przyjemna i beztroska kompozycja. Posłuchajcie tego akustyczno-gitarowego kawałka i zobaczcie towarzyszący mu, dość wymowny teledysk, w którym występuje sam Irwin!

Ashton Irwin zapowiada debiutancki album Superbloom

Debiutancki album Ashtona Irwina, zatytułowany Superbloom ukaże się już 23 października. Znajdzie się na nim dziesięć kawałków. Preorder możecie zamawiać już teraz pod tym linkiem. Sprawdźcie jak prezentuje się jego okładka i pełna tracklista.

Ashton Irwin – Superbloom, tracklista:

  1. Scar
  2. Have U Found What Ur Looking For
  3. Skinny Skinny
  4. Greyhound
  5. Matter Of Time (Interlude)
  6. Sunshine
  7. The Sweetness
  8. I’m To Blame
  9. Drive
  10. Perfect Lie
Ashton Irwin - Superbloom
Ashton Irwin – Superbloom, okładka albumu

Muzyk 5 Seconds of Summer, Ashton Irwin, zaprezentował właśnie solowy singiel Skinny Skinny zapowiadający jego debiutancki album. Ashton Irwin z 5 Seconds of Summer rozpoczyna solową karierę Ashton Irwin to australijski muzyk i wokalista, który w 2011 roku wraz z kolegami założył pop-rockowy zespół 5 Seconds of Summer. Perkusista grupy wraz z zespołem osiągnął już wiele. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.