5 Seconds Of Summer zapowiadają nowy album. Jest kolejny singiel

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

5 Seconds of Summer wracają z nową płytą. Album Calm ukaże się już 27 marca. Do sieci trafił czwarty singiel, który go zapowiada. Posłuchajcie utworu Old Me.

Nadchodzący krążek Calm będzie czwartym albumem studyjnym australijskiego zespołu 5 Seconds of Summer. Nowe wydawnictwo trafi do sprzedaży i na serwisy streamingowe 27 marca.

Nie każdy zespół ma tyle szczęścia, by dotrzeć do etapu czwartej płyty. Cały czas staramy się rozwijać i próbować nowych rzeczy. Na nowej płycie znajdą się kawałki, które sprawiają, że czujemy dumę, będąc członkami zespołu.

Luke Hemmings, wokalista zespołu

5 Seconds of Summer – Calm – tracklista

5 Seconds of Summer - Calm okładka
 1. Red Desert
 2. No Shame
 3. Old Me
 4. Easier
 5. Teeth
 6. Wildflower
 7. Best Years
 8. Not In The Same Way
 9. Lover Of Mine
 10. Thin White Lies
 11. Lonely Heart
 12. High

Do tej pory zespół podzielił się już trzema singlami z płyty. Teraz do utworów Easier, Teeth i No Shame dołączył kolejny – Old Me.

Old Me ma młodzieńczego ducha i przedstawia narrację młodej osoby, która dorasta, ze wszelkimi cieniami oraz blaskami tego procesu. Każda decyzja, którą podejmujemy, bez względu na to, czy słuszna, doprowadziła nas do bycia takimi ludźmi, którymi jesteśmy dziś – i czujemy dumę. Znaleźliśmy się na świeczniku w bardzo młodym wieku i, całe szczęście, wspieraliśmy się w tym dezorientującym czasie. Czasami warto spojrzeć wstecz by docenić tę wspólną podróż.

5 Seconds of Summer – Old Me


5 Seconds of Summer na Orange Warsaw Festival 2020

5 Seconds of Summer już niebawem zawitają do Polski. Materiał z nowej płyty usłyszymy na żywo podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 5-6 czerwca na warszawskim Służewcu.

5 Seconds of Summer wracają z nową płytą. Album Calm ukaże się już 27 marca. Do sieci trafił czwarty singiel, który go zapowiada. Posłuchajcie utworu Old Me. Nadchodzący krążek Calm będzie czwartym albumem studyjnym australijskiego zespołu 5 Seconds of Summer. Nowe wydawnictwo trafi do sprzedaży i na serwisy streamingowe 27 marca. Nie każdy zespół ma […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.