Shawn Mendes i Camila Cabello w gorącym klipie do utworu „Señorita”

Podziel się newsem:

Shawn Mendes i Camila Cabello są na topie! Autorzy wielu światowych hitów połączyli siły, czego efektem jest utwór Señorita, do którego powstał zmysłowy teledysk. Hot!

Shawn Mendes i Camila Cabello ponownie połączyli siły i wydaje się, że utwór Señorita będzie rządził na parkietach tegorocznych letnich imprez.

Autorami utworu są Shawn Mendes, Camila Cabello, Andrew Watt, Benny Blanco, Ali Tamposi, Charli XCX, Jack Patterson oraz Cashmere Cat. Za produkcję odpowiadają Andrew Watt i Benny Blanco przy współpracy z Cashmere Cat. Señorita doczekała się również gorącego teledysku w reżyserii Dave’a Meyersa.

Shawn Mendes, Camila Cabello – Señorita – zobacz teledysk

Shawn Mendes i Camila Cabello w V Magazine

W związku z wydaniem wspólnego numeru, Shawn Mendes i Camila Cabello pojawili się na okładce najnowszego wydania V Magazine.

Mendes Cabello na okładce V Magazine


Shawn Mendes

Shawn Mendes w maju 2018 roku wydał swój ostatni album zatytułowany po prostu Shawn Mendes. Materiał okazał się jednym z najlepiej sprzedających się krążków ubiegłego roku. Dzięki niemu Shawn został także najmłodszym w historii artystą z trzema debiutami na 1 miejscu Billboard 200. Artysta był także wielokrotnie nominowany do nagród Grammy, a jego trasy, obejmujące największe światowe areny, wyprzedają się w kilka minut.

Camila Cabello

Camila Cabello na początku swojej kariery występowała jako członkini zespołu Fifth Harmony. Jej debiutancki solowy album – Camila ukazał się w styczniu 2018 roku. Pochodzący z tego wydawnictwa utwór Havana był niewątpliwie hitem ubiegłorocznych wakacji.

Wcześniej artyści stworzyli już wspólny utwór – I Know What You Did Last Summerktóry znalazł się na płycie Handwritten Shawna Mendesa.

Shawn Mendes i Camila Cabello są na topie! Autorzy wielu światowych hitów połączyli siły, czego efektem jest utwór Señorita, do którego powstał zmysłowy teledysk. Hot! Shawn Mendes i Camila Cabello ponownie połączyli siły i wydaje się, że utwór Señorita będzie rządził na parkietach tegorocznych letnich imprez. Autorami utworu są Shawn Mendes, Camila Cabello, Andrew Watt, Benny Blanco, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: