via Facebook/Shawn Mendes

Shawn Mendes jednak nie zagra koncertów w Polsce


27 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Shawn Mendes odwołał nie tylko swoje dwa koncerty w Polsce, ale również całą trasę koncertową z powodu problemów zdrowotnych.

Wianki poczekają jeszcze trochę

Ostatni koncert Shawna Mendesa w Polsce odbył się 2019 roku w Krakowie i nawet nie będąc szczególnie zajawioną, udzieliła mi się ekscytacja jego fanów, kiedy oglądałam relacje na insta i przeglądałam Twittera. Ludzie oczekiwali na jego występ godzinami, koncertowe outfity były boskie, wianki było widać już z daleka, a brokat aż dawał po oczach. Artysta obiecał, że do Polski wróci – i słowa pewnie by dotrzymał, gdyby nie pewne komplikacje.

Muzyk w 2020 roku wydał album Wonder, po czym całkiem niedawno wyszły trzy single, kolejno: Summer of Love, It’ll Be Okay oraz When You’re Gone. Nowy materiał koncertowy – check. Był też entuzjazm, planowanie trasy, wszystko, co niezbędne do ruszenia w tournée. Niestety okazało się, że artysta przeliczył chęci nad zamiary.

Shawn Mendes – When You’re Gone

Shawn Mendes: dla swojego dobra

Artysta na swoich mediach społecznościowych opublikował swoje oficjalne oświadczenie dotyczące odwołania jego trasy koncertowej. Nie odbędą się występy zaplanowane w Wielkiej Brytanii oraz Europie, a także te w Północnej Ameryce, gdzie rozpoczęło się tournée. Shawn Mendes ogłosił, że ze względu na swój stan zdrowia zawiesza koncertowanie, jednak nie oznacza to, że robi sobie całkowitą przerwę od muzyki.

Mamy nadzieję, że podołam i zagram te wszystkie koncerty, kiedy już odpocznę, bo bardzo potrzebuję tego czasu dla siebie. Na razie muszę postawić moje zdrowie na pierwszym miejscu i uznać je za swój priorytet. Nie oznacza to jednak, że nie będę już tworzyć nowej muzyki. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę was znowu na trasie. Wiem, że wszyscy czekaliście tak długo na te koncerty i łamie mi to serce, że muszę przekazać wam złą wiadomość, ale obiecuję, że wrócę tak szybko, jak tylko poczuję się lepiej. Kocham was wszystkich i dziękuję za wspieranie i trzymanie się mnie w tej podróży

– napisał artysta.

Poniżej znajdziecie całe oświadczenie muzyka.

Shawn Mendes odwołuje koncerty
via Facebook

Shawn Mendes odwołał nie tylko swoje dwa koncerty w Polsce, ale również całą trasę koncertową z powodu problemów zdrowotnych. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Wianki poczekają jeszcze trochę Ostatni koncert […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →