Bastille i Alessia Cara we wspólnym utworze


02 listopada 2019

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się teledysk do singla Another Place, który pochodzi z najnowszej, trzeciej płyty zespołu Bastille – Doom Days. W tej wersji utworu gościnnie pojawiła się Alessia Cara.

Brytyjski zespół Bastille w czerwcu wydał swój najnowszy album zatytułowany Doom Days. Do tej pory promowały go single: Quarter Past Midnight, Joy, tytułowy Doom Days, Those Nights oraz Bad Decisions.

Teraz do sieci trafił klip od Bastille. Tym razem wybór padł na utwór Another Place. Piosenka zyskała nowe życie, dzięki temu, że zespół do współpracy zaprosił kanadyjską wokalistkę Alessię Carę.

Zawsze myślałem o Another Place jako o duecie, historii, która musi być opowiedziana z dwóch perspektyw. Rzadko decydujemy się na zapraszanie innych wokalistów, ale jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu Alessi. Jej głos oraz kompozycje są niesamowite, bardzo oryginalne. Dlatego wysłaliśmy do niej utwór z pytaniem, czy nie chciałaby dograć swojej części. Uwielbiamy jej zwrotkę i wkład w piosenkę. Dzięki niej jest jeszcze lepsza!

Dan Smith – wokalista Bastille

Dan i ja poznaliśmy się w zeszłym roku i od razu złapaliśmy dobry kontakt. Temat współpracy pojawił się szybko, pomysł bardzo mi się spodobał. Piosenka jest świetna zarówna od strony muzycznej, jak i tekstowej. Nie mogę się doczekać, aż ją usłyszycie!

Alessia Cara

Posłuchajcie i zobaczcie efekt tej współpracy:

Bastille – Another Place, ft. Alessia Cara

W sieci pojawił się teledysk do singla Another Place, który pochodzi z najnowszej, trzeciej płyty zespołu Bastille – Doom Days. W tej wersji utworu gościnnie pojawiła się Alessia Cara. Brytyjski zespół Bastille w czerwcu wydał swój najnowszy album zatytułowany Doom Days. Do tej pory promowały go single: Quarter Past Midnight, Joy, tytułowy Doom Days, Those […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Alternatywa

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.