Nowa płyta Bastille już niebawem. Posłuchaj nowego singla „Those Nights”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Bastille szykuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Płyta Doom Days pojawi się 14 czerwca, a już teraz możemy posłuchać czwartego singla - Those Nights.

W skład brytyjskiego zespołu Bastille wchodzi czterech muzyków: Dan Smith, ‚Woody’ Chris Wood, Will Farquarson i Kyle Simmons. Grupa obecnie ma na swoim koncie dwa albumy studyjne – Bad Blood i Wild World. Nagrali też trzy części mixtape’u – Other People’s Heartache.

Za nieco ponad tydzień, 14 czerwca, ukaże się ich trzeci longplay – Doom Days. Do tej pory zapowiadały go single: Quater Past Midnight, tytułowy Doom Days i Joy, do którego powstały aż trzy teledyski.

Wczoraj zespół zaprezentował czwarty kawałek, który pojawi się na nowym wydawnictwie. Jest to utwór Those Nights, do którego także powstał teledysk. Obraz został wyreżyserowany przez Crooked Cynics i przedstawia frontmana Bastille, który śpiewa na sofie, otoczony leżącymi ludźmi.

Więcej szczegółów o nadchodzącym albumie  znajdziecie tutaj.

Zespół cieszy się w Polsce sporą popularnością i co roku chętnie do nas wraca. Póki co, nie zapowiada się na żaden ich występ w trakcie letnich festiwali, ale z pewnością nie pominą nas, planując trasę promującą nową płytę.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: