Negatywny obraz współczesnego świata w nowym kawałku Bastille


30 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół zaprezentował drugi singiel promujący nadchodzące wydawnictwo. Wszystko wskazuje na to, że płyta ukaże się już niedługo.

Brytyjskiego zespołu Bastille chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pochodzące z ich debiutanckiej płyty – Bad Blood, utwory: Pompeii, Laura Palmer czy Things We Lost In The Fire puszczane były wszędzie.

Teraz grupa przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu studyjnego. Pierwsza zapowiedź wydawnictwa, w postaci singla Quarter Past Midnight, ukazała się w zeszłym roku.

25 kwietnia zespół zaprezentował kolejny singiel – Doom Days. W utworze wokalista przedstawia obraz współczesnego świata, gdzie w zalewie fake newsów, nie wiadomo co jest prawdziwe.

Wokalista zespołu – Dan Smith, kilka dni temu ukończył londyński maraton. W ramach tego wydarzenia artysta, wraz z przyjaciółmi stworzył stronę keeponrunning.co, poprzez którą można wesprzeć fundację charytatywną – Breast Cancer Now. 

Zespół zaprezentował drugi singiel promujący nadchodzące wydawnictwo. Wszystko wskazuje na to, że płyta ukaże się już niedługo. Brytyjskiego zespołu Bastille chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pochodzące z ich debiutanckiej płyty – Bad Blood, utwory: Pompeii, Laura Palmer czy Things We Lost In The Fire puszczane były wszędzie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →