Madonna z mocnym przekazem w najnowszym teledysku

Obserwuj nas na instagramie:

Madonna w teledysku do utworu God Control w zdecydowany sposób wypowiedziała się przeciwko atakom z użyciem broni. Zobaczcie klip.

Madonna zaprezentowała właśnie kolejny singiel z jej najnowszego albumu – Madame X. W klipie do utworu God Control artystka w zdecydowany sposób wypowiedziała się przeciwko atakom z użyciem broi. W ciągu roku w Stanach Zjednoczonych, w ich wyniku ginie kilkadziesiąt tysięcy osób.

Klip rozpoczyna się ostrzeżeniem o drastycznych scenach. W wideo obserwujemy masakrę w klubie, w wyniku której zastrzelona zostaje również artystka.

Madonna – God Control – zobacz teledysk

W Stanach Zjednoczonych wciąż legalne jest posiadanie broni. Od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej głosów sprzeciwiających się temu prawu. Coraz więcej również słyszy się o atakach z użyciem broni palnej, w wyniku których giną niewinni ludzie.

Głos w tej sprawie zabrała również Madonna, która w wywiadzie dla CNN powiedziała:

Zrozumcie, że tak to właśnie wygląda. Broń zabija. Kule przeszywają twoje ciało, powalają cię na ziemię i zabierają twoje życie. Wykrwawiasz się na śmierć. Tak to wygląda w rzeczywistości. Jako matka szóstki dzieci jestem przerażona, że każde publiczne zgromadzenie, miejsce kultu, szkoła mogą być celem.

Artystka w swoim poście na Facebooku zachęca do wspierania organizacji zajmujących się tym problemem.

Madonna w teledysku do utworu God Control w zdecydowany sposób wypowiedziała się przeciwko atakom z użyciem broni. Zobaczcie klip. Madonna zaprezentowała właśnie kolejny singiel z jej najnowszego albumu – Madame X. W klipie do utworu God Control artystka w zdecydowany sposób wypowiedziała się przeciwko atakom z użyciem broi. W ciągu roku w Stanach Zjednoczonych, w ich […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →