Madonna zaprezentowała pierwszą zapowiedź nowego albumu


18 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Na płycie pojawi się kilku gości. W najnowszym singlu gościnnie zaśpiewał kolumbijski wokalista – Maluma.

Nowy album Madonny to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. Mówiło się o nim już od dłuższego czasu, ale dopiero od kilu dni artystka zaczęła publikować zapowiedzi na swoich social mediach.

Wiadomo już, że płyta będzie miała tytuł Mademe X i znajdzie się na niej 15 premierowych utworów. Wśród gości, których będzie można usłyszeć na albumie, znaleźli się: Maluma, Quavo, Swae Lee i Anitta. Premiera albumu 14 czerwca.

 

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo jest, nagrany z kolumbijskim wokalistą Malumą, utwór Medellín.  

24 kwietnia stacja MTV wyemituje ekskluzywny wywiad z artystką, podczas którego zostanie zaprezentowany teledysk do singla Medellín.

Przypominamy, że 18 maja Madonna wystąpi podczas tegorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizji w Izraelu. Pisaliśmy o tym tutaj.

Na płycie pojawi się kilku gości. W najnowszym singlu gościnnie zaśpiewał kolumbijski wokalista – Maluma. Nowy album Madonny to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. Mówiło się o nim już od dłuższego czasu, ale dopiero od kilu dni artystka zaczęła publikować zapowiedzi na swoich social mediach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →