Timothée Chalamet wcieli się w rolę Boba Dylana?


07 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, Timothée Chalamet jest kandydatem do głównej roli w filmie biograficznym o Bobie Dylanie.

Timothée Chalamet kandydatem do roli Boba Dylana w filmie biograficznym

Searchlight Pictures planuje wyprodukowanie filmu biograficznego, który przedstawi historię legendarnego muzyka Boba Dylana. Wiele wskazuje na to, że w główną rolę wcieli się Timothée Chalamet. 24-latek znany z takich filmów jak: Mój piękny syn, Tamte dni, tamte nocy czy Król, uznawany jest za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia.

timothee chalamet zagra boba dylana

Bob Dylan do amerykański wokalista, kompozytor, autor tekstów a także pisarz i poeta uhonorowany Literacką Nagrodą Nobla. Jego twórczość w dużym stopniu wpłynęła na kształtowanie się sceny muzycznej i jest inspiracją dla wielu muzyków i zespołów. Dylan w swoich utworach nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego, a w tekstach potrafi trafnie komentować otaczający nas świat.

Bob Dylan – Mr Tambourine Man

Film biograficzny o Bobie Dylanie. Co wiemy o nadchodzącej produkcji?

W filmie o roboczym tytule Going Electric będziemy mogli zobaczyć młodzieńcze lata Dylana, kiedy to artysta miał szansę zostać ikoną muzyki ludowej, a zamiast tego zainwestował w gitarę elektryczną i zaczął grać rock’n’rolla.

Reżyserem filmu ma być James Mangold, który ma na swoim koncie takie produkcje jak Spacer po linie, Przerwana lekcja muzyki czy Le Mans ’66”. W powstanie obrazu ma być zaangażowany także sam muzyk oraz jego menadżer Jeff Rosen.

W ostatnich latach pojawia się wiele filmów, które opowiadają historię legendarnych muzyków, chociażby Bohemian Rhapsody o Freddiem Mercurym i zespole Queen czy Rocketman o Eltonie Johnie, które spotkały się z przychylnymi opiniami i zgarnęły prestiżowe nagrody. Możemy się spodziewać, że film o Bobie Dylanie również okaże się sukcesem.

Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, Timothée Chalamet jest kandydatem do głównej roli w filmie biograficznym o Bobie Dylanie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Timothée Chalamet kandydatem […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →