kadr z klipu do utworu „Juicy” Biggiego

Marzysz o wspólnym numerze z Biggiem? Teraz to możliwe


26 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Christopher Wallace Estate przygotowali specjalną ofertę NFT związaną z Notoriousem B.I.G. Można tam kupić na wyłączność m.in. gościnkę Biggiego do dowolnego użytku. O ile oczywiście kogoś na to stać.

Biggie w świecie NFT

O tym, że NFT coraz mocniej wkracza w świat sztuki, w tym także rapu, nie trzeba nikogo przekonywać. Kolejni raperzy decydują się na sprzedaż swojej sztuki lub związanych z nią specjalnych przedmiotów w tej formie. Już niedługo jedna z największych legend tej muzyki stanie się kolejnym tego przykładem. Zarządzająca wizerunkiem i twórczością Biggiego fundacja The Christopher Wallace Estate przygotowała specjalną ofertę związaną z wejściem nieżyjącego od 25 lat rapera w świat NFT za sprawą kolekcji Sky’s The Limit: The Notorious B.I.G. NFT Collection. Oprócz trójwymiarowych obrazów związanych z twórczością rapera na sprzedaż dostępna będzie… zwrotka Biggiego.

Biggie Smalls i jego freestyle z Fulton Street

B.I.G. na feacie

NFT Sky’s The Limit zawiera w swojej ofercie także absolutną gratkę dla wszystkich fanów. Licencję na legendarny freestyle Biggiego z Fulton Street. Oznacza to, że nabywca będzie mógł wykorzystać go w swoim własnym utworze (za uprzednią zgodą The Christopher Wallace Estate), umieścić na platformach streamingowych z dopiskiem feat. The Notorious B.I.G. Oznacza to, że cena zestawu z pewnością nie będzie niska. Jednak marzenie o wspólnym utworze z legendarnym raperem czysto teoretycznie może się spełnić. Start sprzedaży już dziś (26 lipca) o 19:00 polskiego czasu. Cena póki co nie wydaje się być zaporowa i wynosi 100 dolarów. Ofertę możecie znaleźć tutaj. To co? Kto z Was spróbuje swoich sił, by powalczyć o gościnną zwrotkę Biggiego Smallsa w swoim utworze?

The Christopher Wallace Estate przygotowali specjalną ofertę NFT związaną z Notoriousem B.I.G. Można tam kupić na wyłączność m.in. gościnkę Biggiego do dowolnego użytku. O ile oczywiście kogoś na to stać. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →