fot. trailer koncertu Biggiego w VR

Avatar Notoriousa B.I.G. wystąpi w metaverse


17 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nie mieliście szansy zobaczyć koncertu Notoriousa B.I.G. za życia? Dzięki technologii metaverse VR będziecie mieli taką okazję.

Notorious B.I.G. jak żywy

Wielu sceptyków technologii metaverse wątpi w praktyczne jej zastosowanie oddające włożone w nią nakłady finansowe. Facebook pokazuje jednak, że za jej pomocą, a także VR-u, można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Już 16 grudnia będziecie mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu, którego prawdopodobnie nikt z was nie przeżył na żywo. Chodzi o koncert Notoriousa B.I.G.! Avatar legendarnego Biggiego wystąpi z okazji 25. rocznicy śmierci rapera, a także 50 lat, które minęły od jego urodzin. Zaprezentuje największe hity, a wszystko to będziecie mieli okazję zobaczyć jak na dłoni w wirtualnej rzeczywistości. Nie wierzycie? Zobaczcie trailer tego wydarzenia. Nam zdecydowanie pobudziło to wyobraźnię. Biggie jak żywy!

Trailer występu Biggiego w facebookowym metawersum

Biggie na feacie?

Jakiś czas temu na sprzedaż trafiło NFT Sky’s The Limit, zawierające w swojej ofercie absolutną gratkę dla wszystkich fanów Biggiego – licencję na jego legendarny freestyle z Fulton Street. Oznacza to, że nabywca będzie mógł wykorzystać go w swoim własnym utworze (za uprzednią zgodą The Christopher Wallace Estate), umieścić na platformach streamingowych z dopiskiem feat. The Notorious B.I.G. Marzenie o wspólnym utworze z legendarnym raperem czysto teoretycznie może się spełnić, choć do tej pory nic takiego się nie wydarzyło. Cała kolekcja wyprzedała się w 10 minut od startu sprzedaży. A tak przynajmniej twierdzi fundacja The Christopher Wallace Estate zarządzająca wizerunkiem i twórczością Notoriousa B.I.G., która w ramach NFT Sky’s The Limit oprócz praw do zwrotki udostępniła także trójwymiarowe wizerunki rapera. Wszystko to z okazji wspomnianych już wcześniej rocznic.

Nie mieliście szansy zobaczyć koncertu Notoriousa B.I.G. za życia? Dzięki technologii metaverse VR będziecie mieli taką okazję. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Notorious B.I.G. jak żywy Wielu sceptyków technologii […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →