fot. trailer koncertu Biggiego w VR

Avatar Notoriousa B.I.G. wystąpi w metaverse


17 listopada 2022

Podziel się newsem:

Nie mieliście szansy zobaczyć koncertu Notoriousa B.I.G. za życia? Dzięki technologii metaverse VR będziecie mieli taką okazję.

Notorious B.I.G. jak żywy

Wielu sceptyków technologii metaverse wątpi w praktyczne jej zastosowanie oddające włożone w nią nakłady finansowe. Facebook pokazuje jednak, że za jej pomocą, a także VR-u, można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Już 16 grudnia będziecie mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu, którego prawdopodobnie nikt z was nie przeżył na żywo. Chodzi o koncert Notoriousa B.I.G.! Avatar legendarnego Biggiego wystąpi z okazji 25. rocznicy śmierci rapera, a także 50 lat, które minęły od jego urodzin. Zaprezentuje największe hity, a wszystko to będziecie mieli okazję zobaczyć jak na dłoni w wirtualnej rzeczywistości. Nie wierzycie? Zobaczcie trailer tego wydarzenia. Nam zdecydowanie pobudziło to wyobraźnię. Biggie jak żywy!

Trailer występu Biggiego w facebookowym metawersum

Biggie na feacie?

Jakiś czas temu na sprzedaż trafiło NFT Sky’s The Limit, zawierające w swojej ofercie absolutną gratkę dla wszystkich fanów Biggiego – licencję na jego legendarny freestyle z Fulton Street. Oznacza to, że nabywca będzie mógł wykorzystać go w swoim własnym utworze (za uprzednią zgodą The Christopher Wallace Estate), umieścić na platformach streamingowych z dopiskiem feat. The Notorious B.I.G. Marzenie o wspólnym utworze z legendarnym raperem czysto teoretycznie może się spełnić, choć do tej pory nic takiego się nie wydarzyło. Cała kolekcja wyprzedała się w 10 minut od startu sprzedaży. A tak przynajmniej twierdzi fundacja The Christopher Wallace Estate zarządzająca wizerunkiem i twórczością Notoriousa B.I.G., która w ramach NFT Sky’s The Limit oprócz praw do zwrotki udostępniła także trójwymiarowe wizerunki rapera. Wszystko to z okazji wspomnianych już wcześniej rocznic.

Nie mieliście szansy zobaczyć koncertu Notoriousa B.I.G. za życia? Dzięki technologii metaverse VR będziecie mieli taką okazję. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Notorious B.I.G. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →