Young Money

Lil Wayne publikuje “Ya Dig”, utwór z okresu “Tha Carter III”


08 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na platformy streamingowe trafił utwór autorstwa Lil Wayne’a, nagrany na przełomie 2007 i 2008 roku. Sprawdź Ya Dig już teraz.

Ya Dig, czyli Weezy z okresu Tha Carter III

Niepublikowany dotąd numer Weezy’ego z okresu wydania jego najpopularniejszej płyty, Tha Carter III trafił na streamingi w nocy polskiego czasu. Za produkcję Ya Dig odpowiada duet Tarik Azzouz i STREETRUNNER. Wykorzystany w utworze sampel pochodzi z utworu Stop, In The Name Of Love Margie Joseph.

Najsłabszy wynik sprzedażowy Lil Wayne’a

Nie jest do końca jasne dlaczego Ya Dig ukazało się właśnie teraz. Wayne jest w trakcie promocji swojego najnowszego albumu Trust Fund Babies nagranego wspólnie z Rich The Kidem. Według Hits Daily Double w pierwszym tygodniu sprzedał się on w liczbie oscylującej pomiędzy 12 a 15 tysięcy egzemplarzy. Jest to najsłabszy wynik w całej dotychczasowej karierze Lil Wayne’a. Od 1999 roku i premiery Tha Block Is Hot, nie zaliczył bowiem debiutu z albumem poza pierwszą 20 notowania Billboardu. Ponadto, z wyjątkiem Funeral i Free Weezy Album wszystkie jego wydawnictwa pokrywały się złotem już w pierwszym tygodniu sprzedaży. Ostatnio Lil Wayne’a mogliśmy usłyszeć także na remixie Ooh La La, ekipy Run The Jewels oraz utworze Lose stworzonym wspólnie z brytyjskim raperem i youtuberem KSI-em.

COLLLEGROVE 2 zbliża się wielkimi krokami

Zgodnie z zapowiedzią Macka Maine’a, szefa należącej do Lil Wayne’a wytwórni Young Money, jeszcze w tym roku możemy spodziewać się kolejnego albumu od Weezy’ego. Będzie to COLLEGROVE 2, czyli kontynuacja nagranego wspólnie z 2Chainzem albumu z 2016 roku.

Na platformy streamingowe trafił utwór autorstwa Lil Wayne’a, nagrany na przełomie 2007 i 2008 roku. Sprawdź Ya Dig już teraz. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Ya Dig, czyli Weezy z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →