Lil Wayne udzielił gejowskiego ślubu dwójce współwięźniów


27 września 2016

Podziel się newsem:

W swoim dzienniku Lil Wayne opisuje też, że jego dziewczyna zdradzała go z Drake’iem.

Reklama

Wspomnienia Lil Wayne’a zebrane są w Gone ‘Til November, autobiografii rapera. Jak informuje Page Six, ręcznie pisany pamiętnik zawiera szczegóły pobytu rapera w więzieniu Rikers, w tym opowieść o odprawieniu gejowskiego ślubu między dwójką współwięźniów.

Jak wspomina Wayne, po ceremonii więźniowie udekorowali hol papierem toaletowym oraz wznieśli toast 13 butelkami napoju Gatorade. „Gatorade to płynne złoto w tej dziurze” – pisze Wayne. – „Wyobraźcie sobie dorosłych facetów w więzieniu wieszających chusteczki jako dekoracje weselne. I jednym z nim jest Lil Wayne. Szalone („Gatorade is liquid gold in this bitch…Imagine seeing grown-ass men in jail hanging tissue for wedding decorations. AND one of them is Lil Wayne. Crazy”).

Lil Wayne najwyraźniej opisał także, że w więzieniu odwiedził go Drake, by poinformować, że spał z jego dziewczyną. „Drizzy przyszedł mnie zobaczyć i powiedział. ‚Tak, to prawda’. To jest coś, czego żaden facet nie chce się dowiedzieć, gdy siedzi zamknięty” („Drizzy came to see me, he was like, ‘Yeah, it’s true.’ Damn! This is the type of shit a man never wants to find out while he is locked up”).

Lil Wayne spędził w Rikers osiem miesięcy. Dziennik Gone ‘Til November trafi na półki sklepów w USA 11 października.

źródło: Page Six

Sprawdź także:
Sztuka Rymotwórcza – rap na salonach. TOP10 najlepszych grafik

W swoim dzienniku Lil Wayne opisuje też, że jego dziewczyna zdradzała go z Drake’iem. Wspomnienia Lil Wayne’a zebrane są w Gone ‘Til November, autobiografii rapera. Jak informuje Page Six, ręcznie pisany pamiętnik zawiera szczegóły pobytu rapera w więzieniu Rikers, w tym opowieść o odprawieniu gejowskiego ślubu między dwójką współwięźniów. Jak wspomina Wayne, po ceremonii więźniowie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: