fot. Timothy Saccenti

Run The Jewels z remixem “Ooh LA LA”, a na nim Lil Wayne, Greg Nice i DJ Premier


24 września 2021

Podziel się newsem:

W Internecie pojawiła się wersja Deluxe czwartej płyty Run The Jewels – RTJ 4. Wśród nowości pojawił się remix singla Ooh LA LA, gdzie oprócz już wcześniej obecnych Grega Nice’a i DJ-a Premiera pojawił się Lil Wayne.

Run The Jewels remixują zeszłoroczny hit

El-P i Killer Mike ponad rok po premierze czwartej odsłony RTJ, opublikowali wersję deluxe albumu. Jedną z nowości jest dodatkowy gość w singlu Ooh LA LA. Pierwotnie udział wzięli wyłącznie Greg Nice oraz DJ Premier. Oryginalna wersja utworu została urozmaicona teledyskiem autorstwa Briana i Vanessy Beleticów. Do tej pory pod klipem uzbierało się ponad trzynaście milionów wyświetleń. Jak podkreślają członkowie Run The Jewels, nakręcenie wideo do singla graniczyło z cudem. Parę tygodni po nakręceniu wideo wybuchła pandemia koronawirusa.

W nowej odsłonie, oprócz autora Funky for You i legendarnego producenta odpowiedzialnego m.in. za brzmienie kultowego Illmatica, pojawił się Lil Wayne.

Run The Jewels feat. Lil Wayne, Greg Nice i DJ Premier – Ooh LA LA

Ostatnimi czasy Weezy wyróżnia się dużą aktywnością w gościnnych występach. Raper wystąpił chociażby u DaBaby’iego (Lonely), Drake’a (You Only Live Twice) czy Tylera, The Creatora (Hot Wind Blows). Autor kultowej serii Tha Carter szykuje się też do premiery I am not a human being III.

Zobacz: Lil Wayne udzielił gejowskiego ślubu dwójce współwięźniów

RTJ 4 Deluxe – co nowego?

Podstawową różnicą w porównaniu do standardowej wersji RTJ 4 jest liczba utworów. Pierwotny krążek składa się z jedenastu utworów, natomiast RTJ 4 (Deluxe Edition) liczy aż dwadzieścia sześć piosenek. Album wzbogacił remixy Ooh LA LA, JU$T z Pharellem Williamsem i Zack de la Rocha oraz No Save Point z gry Cyberpunk 2077 polskiego studia CD Projekt RED. Oprócz tego, album zawiera instrumentale utworów z podstawowej wersji płyty.

Zobacz: Twórcy Cyberpunk 2077 informują o wystarczająco zadowalającym stanie gry

Run The Jewels feat. Pharell Williams, Zack de la Rocha – JU$T

W Internecie pojawiła się wersja Deluxe czwartej płyty Run The Jewels – RTJ 4. Wśród nowości pojawił się remix singla Ooh LA LA, gdzie oprócz już wcześniej obecnych Grega Nice’a i DJ-a Premiera pojawił się Lil Wayne. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →