Run The Jewels udostępnili nowy album za darmo, dwa dni przed planowaną premierą

Podziel się newsem:

Killer Mike i El-P swoją najnowszą płytę dedykują George’owi Floydowi. Run The Jewels 4 jest już dostępne do darmowego pobrania.

W ostatnich dniach przez Stany Zjednoczone przechodzi fala protestów i manifestacji, po brutalnej interwencji policjanta Dereka Chauvina, w wyniku której zmarł George Floyd. Artyści z całego świata deklarują solidarność z ofiarą. Głos w tej sprawie zabrał również hip-hopowy duet Run The Jewels.

Kilka dni temu, jeden z członków grupy, Killer Mike udostępnił na Instagramie fragment jednego z utworów z nowej płyty, który pasuje do historii Floyda:

And every day on the evening news they feed you fear for free
And you so numb you watch the cops choke out a man like me

Następnie El-P, drugi członek formacji, wystosował oświadczenie:

Nowa płyta Run The Jewels dostępna za darmo

Na 5 czerwca zaplanowana była premiera nowego albumu – Run The Jewels 4. W odpowiedzi na wydarzenia ostatnich dni, duet postanowił udostępnić płytę za darmo, dwa dni przed zapowiadaną datą. Możecie ją pobrać na oficjalnej stronie Run The Jewels. Album jest także dostępny w serwisach streamingowych.

Świat jest zainfekowany przez przez całe to zło dookoła, więc macie tu coś do słuchania na ten ciężki czas. Mamy nadzieję, ze przyniesie wam radość i ukojenie. Bądźcie bezpieczni i pełni nadziei 

 1. Yankee And The Brave
 2. Ooh LALA (Feat. Greg Nice, DJ Premier)
 3. Out Of Sight (Ft. 2 Chainz)
 4. Holy Calamafuck
 5. Goonies Vs. ET
 6. Walking In The Snow
 7. Ju$t (Feat. Pharrell Williams, Zack De La Rocha)
 8. Never Look Back
 9. The Ground Below
 10. Pulling The Pin (Feat. Mavis Staples, Josh Homme)
 11. A Few Words For The Firing Squad (Radiation)

Killer Mike i El-P swoją najnowszą płytę dedykują George’owi Floydowi. Run The Jewels 4 jest już dostępne do darmowego pobrania. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? W ostatnich […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →