Klip o którym mówią Noon i Pezet. DJ Shadow feat. Run The Jewels


25 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

“Dawno nie widziałem tak dobrego klipu” – chwali nowy teledysk DJ-a Shadowa Noon.

Teledysk do utworu “Nobody Speak”, nagranego wspólnie z duetem Run The Jewels, miał wczoraj premierę i spodobał się już Noonowi i Pezetowi, którzy wrzucili go na swoje fejsbuki. Klip, który promuje tegoroczny album DJ-a Shadowa The Mountain Will Fall, przedstawia grupę polityków zebranych przy okrągłym stole, podobnym do tego, przy którym spotyka się Rada Bezpieczeństwa ONZ. Dyplomaci rozpoczynają rapową bitwę, w której szybko przechodzą od słów do czynów.

Teledysk wyreżyserował Sam Pilling. Killer Mike skomentował teledysk, mówiąc “To jest właśnie to, co chciałbym, żeby zrobili Trump i Hillary, żeby mieć już to z głowy”. DJ Shadow stwierdził z kolei, że zamiarem było stworzenie pozytywnego, afirmującego życie teledysku, który uchwyci wszystko, co najlepsze w politykach w roku wyborów. “Zamiast tego, wyszło nam to” – powiedział Shadow.

Sprawdź także:
Nowy singiel Empire of The Sun: “High And Low”

“Dawno nie widziałem tak dobrego klipu” – chwali nowy teledysk DJ-a Shadowa Noon. Teledysk do utworu “Nobody Speak”, nagranego wspólnie z duetem Run The Jewels, miał wczoraj premierę i spodobał się już Noonowi i Pezetowi, którzy wrzucili go na swoje fejsbuki. Klip, który promuje tegoroczny album DJ-a Shadowa The Mountain Will Fall, przedstawia grupę polityków […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →