Nowy singiel Empire of The Sun: “High And Low”. Słuchamy!


25 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Śpiewając o swoich górach i dołach zespół zwiastuje swoją nową płytę, na której pojawi się m.in. Lindsey Buckingham z Fleetwood Mac.

Two Vines ukaże się już 28 października. Twórcy hitu “We Are The People” nagrywali płytę na Hawajach, współpracując między innymi z Lindsayem Buckinghamem oraz Henrym Heyem i Timem Lefebvrem – muzykami, z którymi David Bowie nagrywał Blackstar.

– To numer o dziewczynie, którą znałem jako dziecko. Nazywała się Alice D i była dzikim dzieckiem. Robiła różne szalone rzeczy – opowiada o promującym album singlu “High And Low” Nick Littlemore. – Chcieliśmy napisać piosenkę, która odda niewinność i odwagę młodzieńczych lat, bycia nastolatkiem. Tego czasu, gdy odrzuca się ostrożność i próbuje wszystkiego po raz pierwszy.

Sprawdź także:
Okładki klasycznych płyt z postaciami z Gwiezdnych Wojen

Śpiewając o swoich górach i dołach zespół zwiastuje swoją nową płytę, na której pojawi się m.in. Lindsey Buckingham z Fleetwood Mac. Two Vines ukaże się już 28 października. Twórcy hitu “We Are The People” nagrywali płytę na Hawajach, współpracując między innymi z Lindsayem Buckinghamem oraz Henrym Heyem i Timem Lefebvrem – muzykami, z którymi David […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →