Materiały prasowe

Wu-Tang Clan z grą na platformie Xbox? To możliwe


25 października 2021

Podziel się newsem:

Według doniesień osób związanych z branżą gier, ekipa Wu-Tang Clan pracuje z Xbox Game Studios nad stworzeniem gry RPG. Sprawdź, co wiemy.

Plotki o powstawaniu Project Shaolin

Według Jeza Cordena z Xbox Two Podcast coraz częściej słychać pogłoski jakoby Wu-Tang Clan pracował wraz z Xbox Game Studios nad stworzeniem gry. Jej roboczy tytuł to Project Shaolin. Miałaby to być gra RPG przeznaczona dla maksimum czterech osób, utrzymana w klimatach shaolin, na których zespół zbudował swoją karierę. Wu-Tang ponoć pracuje też nad ścieżką dźwiękową do gry.

Brass Lion Entertainment kolejnym tropem

Informacje udostępnione przez Cordena potwierdził inny dziennikarz, Jeff Grubb z GamesBeat Decides. Jego zdaniem studiem odpowiedzialnym za stworzenie gry jest Brass Lion Entertainment. Firma pracuje nad niezapowiedzianym projektem RPG, którego głównymi elementami ma być walka na pięści. Jedyną produkcją w ich portfolio jest jak do tej pory Corner Wolves. Jest to gra fabularna, osadzona na ulicach Harlemu w latach 90.

wu tang klan z grą na platformie xbox? to możliwe
Tajemnicza grafika zapowiadająca najnowszą grę od studia Brass Lion Entertainment znajdująca się na stronie studia.

Losy albumu Wu-Tang Clan – Once Upon A Time In Shaolin

O Wu-Tang Clan w ostatnich dniach zrobiło się ponownie bardzo głośno z racji na ujawnienie tożsamości nowych właścicieli Once Upon A Time In Shaolin – albumu zespołu, który został wydany tylko w jednym egzemplarzu. Pierwotnym właścicielem był Martin Shkreli, który kupił ją za 2 miliony dolarów. Jednak po jego aresztowaniu za liczne oszustwa i zajęciu przez sąd części jego majątku, Once Upon A Time In Shaolin znalazło się wśród dobytku skonfiskowanego do uregulowania należności. I tak nowym nabywcą albumu została grupa PleasrDAO działająca na rynku kryptowalut. Jak podają amerykańskie media, koszt zakupu wyniósł 4 miliony dolarów.

Według doniesień osób związanych z branżą gier, ekipa Wu-Tang Clan pracuje z Xbox Game Studios nad stworzeniem gry RPG. Sprawdź, co wiemy. Plotki o powstawaniu Project Shaolin Według Jeza Cordena z Xbox Two Podcast coraz częściej słychać pogłoski jakoby Wu-Tang Clan pracował wraz z Xbox Game Studios nad stworzeniem gry. Jej roboczy tytuł to Project […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

GZA | 25.03.2022 Kraków | Klub Kwadrat

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →