Materiały prasowe

Wu-Tang Clan z grą na platformie Xbox? To możliwe


25 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Według doniesień osób związanych z branżą gier, ekipa Wu-Tang Clan pracuje z Xbox Game Studios nad stworzeniem gry RPG. Sprawdź, co wiemy.

Plotki o powstawaniu Project Shaolin

Według Jeza Cordena z Xbox Two Podcast coraz częściej słychać pogłoski jakoby Wu-Tang Clan pracował wraz z Xbox Game Studios nad stworzeniem gry. Jej roboczy tytuł to Project Shaolin. Miałaby to być gra RPG przeznaczona dla maksimum czterech osób, utrzymana w klimatach shaolin, na których zespół zbudował swoją karierę. Wu-Tang ponoć pracuje też nad ścieżką dźwiękową do gry.

Brass Lion Entertainment kolejnym tropem

Informacje udostępnione przez Cordena potwierdził inny dziennikarz, Jeff Grubb z GamesBeat Decides. Jego zdaniem studiem odpowiedzialnym za stworzenie gry jest Brass Lion Entertainment. Firma pracuje nad niezapowiedzianym projektem RPG, którego głównymi elementami ma być walka na pięści. Jedyną produkcją w ich portfolio jest jak do tej pory Corner Wolves. Jest to gra fabularna, osadzona na ulicach Harlemu w latach 90.

wu tang klan z grą na platformie xbox? to możliwe
Tajemnicza grafika zapowiadająca najnowszą grę od studia Brass Lion Entertainment znajdująca się na stronie studia.

Losy albumu Wu-Tang Clan – Once Upon A Time In Shaolin

O Wu-Tang Clan w ostatnich dniach zrobiło się ponownie bardzo głośno z racji na ujawnienie tożsamości nowych właścicieli Once Upon A Time In Shaolin – albumu zespołu, który został wydany tylko w jednym egzemplarzu. Pierwotnym właścicielem był Martin Shkreli, który kupił ją za 2 miliony dolarów. Jednak po jego aresztowaniu za liczne oszustwa i zajęciu przez sąd części jego majątku, Once Upon A Time In Shaolin znalazło się wśród dobytku skonfiskowanego do uregulowania należności. I tak nowym nabywcą albumu została grupa PleasrDAO działająca na rynku kryptowalut. Jak podają amerykańskie media, koszt zakupu wyniósł 4 miliony dolarów.

Według doniesień osób związanych z branżą gier, ekipa Wu-Tang Clan pracuje z Xbox Game Studios nad stworzeniem gry RPG. Sprawdź, co wiemy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →