fot. Marvel Studios

Mjolnir w twoim domu. Microsoft łączy siły z Marvelem, oferując specjalną wersję Xboxa


03 lipca 2022

Podziel się newsem:

Już za kilka dni film Thor: Miłość i grom trafi do kin. W ramach promocji najnowszego dzieła z Marvel Cinematic Universe Dom Pomysłów podjął współpracę z Microsoftem. Do wygrania jest Xbox w kształcie Mjolnira.

Zdołacie wezwać Mjolnira? Microsoft współpracuje z Marvelem

Kolejne dzieło od Marvel Studios, Thor: Love and Thunder, pojawi się w kinach na całym świecie już w przyszły piątek, tj. 8 lipca. Wchodząc w końcową fazę przedpremierowej promocji filmu, fani dowiedzieli się o kolejnych działaniach podjętych przez Dom Pomysłów. Tym razem ofertę skierowano do graczy.

Zobacz: Thor: miłość i grom z nowym zwiastunem. Christian Bale jako Gorr Rzeźnik Bogów

W piątek na oficjalnym profilu Xboxa na Twitterze pojawiła się informacja o współpracy między Microsoftem a Marvelem. W ramach podjętych działań powstała specjalna wersja konsoli Xbox Series S. Produkt przypominać będzie Mjolnira, mityczny młot, którym posługiwał się nordycki bóg piorunów. Xboxa można wygrać w ramach losowania, do którego można dołączyć do 21 lipca. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być pełnoletnim.

Thor wraca z emerytury

Choć postać grana przez Chrisa Hemswortha nie posługuje się już Mjolnirem, młot pojawi się w rękach Jane Foster odgrywanej przez Natalie Portman. Jak już wiadomo, głównym przeciwnikiem Asgardczyka będzie Gorr God Butcher, w którego wcielił się Christian Bale.

W filmie Marvel Studios Thor: miłość i grom Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) – galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot. Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami

– czytamy w opisie filmu.

Thor: miłość i grom – zwiastun #2

Już za kilka dni film Thor: Miłość i grom trafi do kin. W ramach promocji najnowszego dzieła z Marvel Cinematic Universe Dom Pomysłów podjął współpracę z Microsoftem. Do wygrania jest Xbox w kształcie Mjolnira. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →