Martin Shkreli (najbardziej znienawidzony typ w sieci) chce nagrać album z rapem


08 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Martin Shkreli, typ który zasłynął podwyższeniem ceny leku na HIV z 13,50 dol. do 750 dol., chce wydać album z rapem.

Oprócz tego wspaniałego, pełnego humanizmu gestu, jakim było wywindowanie ceny leku stosowanego w leczeniu osób z osłabionym układem immunologicznym, Shkreli zasłynął także tym, że kupił za 2 miliony dolarów jedyny egzemplarz albumu Once Upon A Time In Shaolin Wu-Tang Clan. Ghostface Killah opisał wtedy Shkreliego słowem “shithead”, na co ten zagroził, że zniszczy posiadany album Wu i pobije Ghosta, gdy znajdzie się z nim w jednym pokoju. Koleś w pełni zasłużył sobie na tytuł najbardziej znienawidzonego gościa w internecie.

giphy (21)

Shkreli został też aresztowany przez FBI za oszustwo, którego dopuścił się, gdy kierował funduszem hedgingowym. Wyszedł z aresztu za kaucją w wysokości 5 milionów dolarów. Teraz czeka na proces. Najwyraźniej ma dużo czasu, bo w sobotę ogłosił na Twitterze, że planuje sam nagrać album z rapem.

100953-Michael-Scott-NO-gif-Imgur-C7Xd

Tracklista zawiera utwory na beatach Scotta Storcha, Timbalanda i Just Blaze’a, a także utwór “ghostbusters”, rzekomy diss na Ghostface’a. Potem okazało się, że współpraca z tymi producentami to raczej jego marzenia, niż fakty.

W kolejnych twittach Shkreli napisał m.in, że “what da mouf do'” to banger i hit lata 2017, a jeden z utworów pokaże jego “chirurgiczne, czasami akademickie flow”. Podkreślił też, że ta płyta to nie żart, ani parodia.

 

Sprawdź także:
Kanye marzy o collabie z IKEA. Na razie będzie płyta z Drakiem

Martin Shkreli, typ który zasłynął podwyższeniem ceny leku na HIV z 13,50 dol. do 750 dol., chce wydać album z rapem. Oprócz tego wspaniałego, pełnego humanizmu gestu, jakim było wywindowanie ceny leku stosowanego w leczeniu osób z osłabionym układem immunologicznym, Shkreli zasłynął także tym, że kupił za 2 miliony dolarów jedyny egzemplarz albumu Once Upon […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →