Kanye marzy o collabie z IKEA. Na razie będzie płyta z Drakiem?


03 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

“Czy jesteście gotowi na TEN album?” – zapytał fanów Kanye podczas koncertu w ramach OVO Fest.

Kanye West jest niewyczerpalnym źródłem czystej kreatywności. Kiedy nie nagrywa płyt, o które wszyscy się kłócą, to projektuje buty. Gdy ma chwilę wolnego, chce startować w wyborach prezydenckich. Teraz zapragnął projektować meble dla sieci IKEA.

Wizyta w salonie IKEA tak zainspirowała Kanye, że w wywiadzie dla BBC Radio 1 opowiadał o tym, jak collab ze szwedzką siecią zmieniłby świat. Na przykład studenci mogliby spać w akademikach, które odpicowałby Yeezy.

Kanye West IKEA

TIME poinformował, że IKEA oficjalnie odrzuciła ofertę Kanye, ale poszczególne oddziały chyba się nie dogadały, bo Australijczycy na Facebooku zareagowali na pomysł entuzjastycznie.

Do współpracy najwyraźniej garnie się także Drake. Podczas koncertu w ramach OVO Fest, gdy na scenie pojawił się Drake, Kanye zapytał swoich fanów, czy są gotowi na TEN album, co ma chyba oznaczać, że wspólna płytka (sorry, dzieło) już wkrótce.

 

GZA odpada z OFF Festivalu. Zastąpi go Wiley

“Czy jesteście gotowi na TEN album?” – zapytał fanów Kanye podczas koncertu w ramach OVO Fest. Kanye West jest niewyczerpalnym źródłem czystej kreatywności. Kiedy nie nagrywa płyt, o które wszyscy się kłócą, to projektuje buty. Gdy ma chwilę wolnego, chce startować w wyborach prezydenckich. Teraz zapragnął projektować meble dla sieci IKEA. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →