GZA odpada z OFF Festivalu. “Nieodpowiedzialny przedstawiciel”


02 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Na trzy dni przed startem OFF Festival poinformował osoby wybierające się do Katowic, że występ GZA się nie odbędzie.

GZA, legendarna amerykańskiego rapu i jeden z założycieli Wu-Tang Clan, był jedną z największych gwiazd tegorocznego OFF Festivalu. O tym, że jego koncert się nie odbędzie, organizatorzy poinformowali w ostatniej chwili.

“Ostatnie tygodnie poświeciliśmy na ratowanie koncertu bezskutecznymi rozmowami telefonicznymi. Okazało się że nie mamy na to żadnego wpływu. Przedstawiciel GZA okazał się nieodpowiedzialnym człowiekiem. Pierwszy raz w 11-letniej historii festiwalu zdarzyło mi się, że człowiek reprezentujący artystę kompletnie odpuścił sprawę. Nie odwołał koncertu, nie próbował renegocjować warunków. W kilku ostatnich rozmowach wspominał o kłopotach swoich i artysty, ale obiecywał, że szuka rozwiązań, by w końcu przerwać kontakt. Takich sytuacji nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć” – wyjaśnia Artur Rojek.

GZA zastąpi w line-upie Wiley – jeden z pionierów grime’u. To zawsze jakieś pocieszenie, ale przypomnijmy, że w ubiegłym roku GZA także odwołał występ w Polsce bez podania powodu – na festiwalu Up To Date w Białymstoku i wtedy także organizatorzy mówili o “niezwykle opieszałym managemencie”.

Przewodnik po OFF Festivalu 2016. Polecamy najciekawsze koncerty

Na trzy dni przed startem OFF Festival poinformował osoby wybierające się do Katowic, że występ GZA się nie odbędzie. GZA, legendarna amerykańskiego rapu i jeden z założycieli Wu-Tang Clan, był jedną z największych gwiazd tegorocznego OFF Festivalu. O tym, że jego koncert się nie odbędzie, organizatorzy poinformowali w ostatniej chwili. Zobacz także Nowe seriale, na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →