sanah i Vito Bambino – „oscar”

sanah i Vito Bambino z kolejnym wspólnym utworem


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

sanah odsłoniła kolejne danie z nadchodzącej Uczty! Po ostatnim utworze z Darią Zawiałow przyszedł czas na kolejny kawałek z Vito Bambino!

Uczta tuż, tuż

Uczta, czyli trzeci album sanah z pewnością zapracowała na swój tytuł, jeśli spojrzymy na obsadę tej płyty. Na nowym wydawnictwie Zuzanny usłyszymy śmietankę polskiej sceny muzycznej. Do tej pory ukazały się utwory: Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem, Szary świat z Kwiatem Jabłoni, następnie mogliśmy usłyszeć duet z Natalią Grosiak w piosence Czesława, doczekaliśmy się współpracy sanah z Arturem Rojkiem w kawałku Tęsknię sobie, przecinki z duetem Miętha przy okazji Audi, wzruszającego duetu z Grzegorzem Turnauem i piosenki Sen we śnie, muzycznej interpretacji wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Pisz do mnie listy z udziałem Ani Dąbrowskiej oraz laurki dla Warszawy – Eldorado z Darią Zawiałow.

Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć.

Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

zapowiada sanah

Premiera płyty Uczta już w najbliższy piątek, 15 kwietnia, a tymczasem kolejnym daniem z tego muzycznego poczęstunku jest utwór oscar. Gościnnie zaśpiewał w nim Vito Bambino. To połączenie znamy już doskonale za sprawą Ale jazz!. Będzie kolejny hit?

sanah i Vito Bambino – oscar

sanah pojedzie w trasę

Premierze płyty będzie towarzyszyć oczywiście trasa koncertowa. Gdzie i kiedy zagra sanah?

sanah uczta
fot. materiały prasowe

sanah odsłoniła kolejne danie z nadchodzącej Uczty! Po ostatnim utworze z Darią Zawiałow przyszedł czas na kolejny kawałek z Vito Bambino! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Uczta tuż, tuż Uczta, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →