materiały promocyjne

Timbaland, Nelly Furtado i Justin Timberlake wydali singiel. Jak za dawnych lat!


01 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Keep Going Up nawiązuje do hitu Give It to Me, który Timbaland, Nelly Furtado i Justin Timberlake wydali w 2007 roku. Czas na odrobinę nostalgii.

Wielkie trio powróciło w nowym singlu

Timbaland podzielił się ze słuchaczami nową piosenką, która przywołuje na myśl złote czasy jego kariery muzycznej. Wydany 1 września singiel Keep Going Up powstał we współpracy z Nelly Furtado i Justinem Timberlakiem. Dobrze pamiętacie – to samo trio stworzyło hit z 2007 roku Give It to Me.

Koniec pierwszej dekady lat dwutysięcznych należał przecież do tamtego trio. Poza świetnie przyjętym albumem Timbalanda, w radiu królowały hity pozostałych twórców. Justin Timberlake wydał w 2006 roku FutureSex/LoveSounds z hitami SexyBack, My Love, What Goes Around… Comes Around, a Nelly album Loose, gdzie znalazły się utwory Maneater, Promiscious, Say It Right. Ta ekipa naprawdę wiele znaczyła! Ich pierwszy singiel pojawił się na słynnym albumie producenta Shock Value. To na nim gościnnie pojawili się również OneRepublic w Apologize, Missy Eliott u boku Timberlake’a w Bounce, czy Keri Hilson i Nicole Scherzinger w Scream. W nowym utworze Keep Going Up muzycy kontynuują brzmienia z lekkim współczesnym unowocześnieniem oraz narrację z poprzedniego, gdzie opowiadali o swoich sukcesach w branży.

Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake – co u nich słychać?

To świetny moment na to, by przypomnieć o sobie z przytupem. Już niedługo usłyszymy szósty album Timbalanda, a nad swoim materiałem pracuje również Timberlake. Jego ostatnim albumem był Man of the Woods z 2018 roku, ale artysta w ostatnich latach mocniej zaangażował się w działalność filmową. Jako aktora zobaczymy go w nadchodzącym filmie Netfliksa Gad u boku Benicio del Toro już 6 października. Co u Nelly Furtado? Artystka przeżywa renesans swojej muzyki dzięki platformie TikTok, gdzie aktywnie przypomina najmłodszym słuchaczom o swojej twórczości. Jej albumem był The Ride z 2017 roku.

Justin Timberlake Palmer
Justin Timberlake w filmie “Palmer”

Keep Going Up nawiązuje do hitu Give It to Me, który Timbaland, Nelly Furtado i Justin Timberlake wydali w 2007 roku. Czas na odrobinę nostalgii. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →