Justin Timberlake nagrywa nowy album. Czy na jego płycie usłyszymy Travisa Scotta i Kendricka Lamara?


03 lutego 2021

Podziel się newsem:

Justin Timberlake tworzy przyjemny pop, do którego trudno nie mieć sentymentu. Wieści, że artysta pracuje nad nowym materiałem, to zatem dobre wiadomości. Zwłaszcza, że artysta zdradził swoje plany względem nadchodzącej płyty.

Justin Timberlake – będzie płyta!

Mamy rzetelne info z pierwszej ręki. Muzyk był gościem w show Jimmy’ego Fallona i podczas wywiadu postanowił, że to najwyższy czas, aby dokonać symbolicznego spill the tea – i zapowiedzieć nowy album. Płyta ma swobodnie kontynuować materiał z krążka Man Of The Woods z 2018 roku. Na featuringach mogliśmy usłyszeć tam Alicię Keyes oraz Chrisa Stapletona.

Justin Timberlake pracuje nad nowym albumem
Facebook/Justin Timberlake

Całościowo to lajtowy eksperyment z łączeniem popu, funku, soulu. Innymi słowy, Justin Timberlake nadal jest w formie i robi dokładnie taką muzykę, jaka się spodoba. Można zacząć z nim poranek, wypić popołudniową kawę, z niektórymi numerami nawet wyjść pobiegać. Jeśli ogłaszana płyta podąży tropem Man of The Woods, będzie to materiał co najmniej przyzwoity.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Justin Timberlake powraca do studia

Deklaracje, jakie padły w programie Jimmy’ego Fallona są ostatecznym potwierdzeniem tego, czego słuchacze artysty spodziewali się od dawna. Przed czujnym wzrokiem fanów nic się nie ukryje, zresztą – Timberlake, publikując wspólne zdjęcie z Timbalandem na swoich social mediach, musiał liczyć się z tym, że wywoła spekulacje. Producent w końcu stoi za wszystkimi solowymi płytami muzyka – to reunion nie mogło pozostać bez znaczenia.

Justin Timberlake – collaby, o które nikt nie prosił, ale każdy potrzebował

Podczas rozmowy z Jimmym Fallonem, padło pytanie o wymarzone współprace. Wówczas Justin Timberlake wyznał, że ma ogromną nadzieję na nagranie kawałka razem z Kendrickiem Lamarem oraz Travisem Scottem. Czy raperzy podejmą rękawicę na to rzucone publicznie wyzwanie? Takie duety na pewno dodałyby nieco pikanterii, skądinąd grzecznej muzyce artysty (muzyce, teksty zostawmy w spokoju). Zobaczymy, co z tego wyniknie.

zdjęcie główne: fot. Rich Fury/Forum Photos

Justin Timberlake tworzy przyjemny pop, do którego trudno nie mieć sentymentu. Wieści, że artysta pracuje nad nowym materiałem, to zatem dobre wiadomości. Zwłaszcza, że artysta zdradził swoje plany względem nadchodzącej płyty. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →