fot. Instagram Lizzo

Lizzo w stroju Legolasa zagrała na flecie utwór z „Władcy Pierścieni


28 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Lizzo podczas swojego pobytu w Nowej Zelandii odwiedziła miejsca, w których kręcono Władcę Pierścieni i dziś stanowią one atrakcję turystyczną. Przebrana za Legolasa artystka wykonała na flecie znany z serii filmów utwór.

Lizzolas

Lizzo poza swoją muzyką jest znana ze swojego niezwykłego poczucia humoru. Podczas swojej podróży do Nowej Zelandii artystka dała się poznać także jako fanka Władcy Pierścieni. Na swojego Instagrama artystka wrzuciła zdjęcia i filmy ze zwiedzania dawnych planów filmowych Śródziemia, które znajdują się w mieście Matamata. Po wykorzystaniu w filmach Petera Jacksona tereny te stały się prawdziwym Hobbitonem – atrakcją turystyczną i obowiązkowym punktem wielu wycieczek. Lizzo w niecodzienny sposób zaprezentowała swoją miłość do uniwersum wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena. Wykonała piosenkę Concerning Hobbits z soundtracku filmu. Zagrała oczywiście na flecie, w stroju Legolasa, elfiego wojownika granego w filmach Jacksona przez Orlando Blooma. Warto dodać, że Lizzo przebywa w Nowej Zelandii w ramach swojej trasy koncertowej Special Tour

Nagranie z Instagrama Lizzo

Pewność siebie, która zawładnęła Open’erem

W ramach tej samej trasy Lizzo odwiedziła Polskę. O jej występie na Open’er Festival 2023 na łamach naszego portalu Ania Lalka pisała w taki sposób:

Przy jej singlach, takich jak I Love YouJuiceTempo, czy About That Time tańczył cały Open’er, na czele z kobietami w różnym wieku. Wszyscy zachwyceni byli pewnością siebie bijącą od silnej kobiety, którą obserwowali na kolorowych telebimach. Można było zasłyszeć w tłumie piski, a nawet zobaczyć łzy radości, przeplatane dzikim tańcem. Lizzo dawała przestrzeń na to, by czuć się sobą, niezależnie od spojrzeń ludzi wokół. Zachęcała nawet do mówienia osobom stojącym obok, że są piękne, stale nawiązywała również kontakt z publiką.

Lizzo podczas swojego pobytu w Nowej Zelandii odwiedziła miejsca, w których kręcono Władcę Pierścieni i dziś stanowią one atrakcję turystyczną. Przebrana za Legolasa artystka wykonała na flecie znany z serii filmów utwór. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →