Big Hit Music

„Permission to Dance” – posłuchajcie nowego kawałka od BTS


09 lipca 2021

Podziel się newsem:

Fani BTS nie potrzebują pozwolenia, żeby tańczyć do Permission to Dance – nowego kawałka wydanego we współpracy z Edem Sheeranem.

BTS i Ed Sheeran łączą siły

Permission to Dance jest trzecią piosenką zespołu, która w całości została napisana po angielsku. Pierwszą z nich było Dynamite, a kolejną Butter, która obecnie spędza szósty tydzień na szczycie listy Billboard Hot 100. Nad utworem pracowali Ed Sheeran, Steve Mac, Jenna Andrews i Johnny McDaid ze Snow Patrol. Kawałek ukazał się w ramach krążka Butter, na którym znajdują się cztery kawałki: tytułowe Butter, Permission to Dance oraz instrumentalne wersje obu utworów. Zaledwie godzinę po premierze, teledysk do nowej piosenki ma już 12 milionów wyświetleń, więc z pewnością mamy już do czynienia z kolejnym olbrzymim hitem od k-popowej grupy.

BTS Permission to Dance Ed Sheeran
BTS, materiały promocyjne „Butter”

Zapowiedź końca pandemii

Teledysk do nowej piosenki można interpretować jako metaforę końca pandemii. W teaserze Suga czytał gazetę, okładka której zapowiadała początek nowej ery po COVID-19 w 2022 roku. W samym klipie Bangtani śpiewają o uwolnieniu się, gdy kelnerka, pracownicy biurowi, czy dzieci zrywają z twarzy maseczki. Teledysk był inspirowany zachodem Stanów Zjednoczonych – scenerię stanowi pustynia, a zespół ubrany jest w denim oraz kowbojskie czapki i buty. W choreografii można zobaczyć członków grupy wykonujących słowa taniec, radość i pokój w języku migowym.

Posłuchajcie Permission to Dance

Pierwszy raz z Permission to Dance wystąpią w The Tonight Show, prowadzonym przez Jimmy’ego Fallona. Grupa przejmie program w specjalnym muzycznym takeoverze w dniach 13-14 czerwca.

Fani BTS nie potrzebują pozwolenia, żeby tańczyć do Permission to Dance – nowego kawałka wydanego we współpracy z Edem Sheeranem. BTS i Ed Sheeran łączą siły Permission to Dance jest trzecią piosenką zespołu, która w całości została napisana po angielsku. Pierwszą z nich było Dynamite, a kolejną Butter, która obecnie spędza szósty tydzień na szczycie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →