„Butter” – BTS zapowiadają nowy singiel na maj


27 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

BTS zapowiedzieli nowy singiel zatytułowany Butter, który ukaże się w przyszłym miesiącu. Sprawdź, co wiadomo o ich majowym comebacku.

Butter – nietypowa zapowiedź

Zapowiedź comebacku k-popowej supergrupy była zupełnie nieoczekiwana. Nową piosenką ogłoszono w czasie live’a na kanale wytwórni zespołu – Big Hit Music, w czasie którego przez godzinę wyświetlana była animacja z powoli roztapiającym się masłem. Na ostatniej planszy pojawił się napis Butter oraz data. Poniżej możecie zobaczyć wersję przyspieszoną 200 razy:

Następca Dynamite

W informacji prasowej określono Butter jako taneczny, popowy kawałek, który ma być przepełniony gładkim, ale charakterystycznym urokiem BTS. Podobnie jak ostatni, wielki przebój zespołu – Dynamite, utwór będzie w całości po angielsku. Do współpracy najprawdopodobniej zaproszono ponownie Jennę Andrews – producentkę odpowiedzialną za brzmienie wokali w Dynamite. Kanadyjka zrepostowała zapowiedź zespołu, dopisując coming soon. Nowa piosenka BTS wyjdzie 21 maja o północy (EST, o 6 rano według polskiego czasu).

BTS
BTS, materiały promocyjne Dynamite

Butter nie będzie pierwszym comebackiem BTS w tym roku. Na początku kwietnia zespół wypuścił japońską piosenkę, zatytułowaną Film Out. O formacji było też głośno w związku z ogłoszonymi współpracami z markami. Grupa została ambasadorami Louis Vuitton oraz nawiązała kolaborację z McDonald’s, z którym wspólnie stworzą BTS Meal.

BTS zapowiedzieli nowy singiel zatytułowany Butter, który ukaże się w przyszłym miesiącu. Sprawdź, co wiadomo o ich majowym comebacku. Butter – nietypowa zapowiedź Zapowiedź comebacku k-popowej supergrupy była zupełnie nieoczekiwana. Nową piosenką ogłoszono w czasie live’a na kanale wytwórni zespołu – Big Hit Music, w czasie którego przez godzinę wyświetlana była animacja z powoli roztapiającym […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →