BTS prezentują nowy singiel „Dynamite”


21 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Klip do premierowego utworu BTS – Dynamite, trafił dziś do sieci i od razu pobił rekord na YouTube.

Reklama

BTS to obecnie najpopularniejszy k-popowy boysband, nic więc dziwnego, że wszelkie zapowiadane przez nich nowości budzą wiele emocji wśród fanów na całym świecie. Dziś swoją premierę miał wyczekiwany singiel Dynamite.

BTS – Dynamite

BTS – nowy singiel Dynamite z rekordem na YouTube

Teledysk do utworu od razu pobił rekord na YouTube. Jego premierę oglądało około 4 milionów osób. Poprzedni najlepszy wynik należy do innej k-popowej grupy – BLACKPINK. Ich najnowszy singiel How You Like That oglądało jednocześnie 1,65 osób.

W dzień premiery Dynamite odbyła się konferencja prasowa, podczas której członkowie zespołu opowiadali o nowym, anglojęzycznym singlu. Zdradzili m.in., że chcieli wypuścić ten utwór właśnie teraz, by wesprzeć ludzi na całym świecie w trudnych czasach spowodowanych pandemią.

To pocieszająca piosenka, która sprawia, że ​​słuchający czują się dobrze. Wszyscy członkowie mieli tę samą myśl. Zamiast ujawniać piosenkę na nowym albumie, wydaliśmy ją jako singiel, ponieważ chcieliśmy cieszyć się nią ze wszystkimi w tej chwili – mówił na konferencji J Hope

BTS z nowym singlem "Dynamite"

BTS – nowa płyta jeszcze w tym roku

Fani koreańskiej grupy nie mają powodów do narzekań. Miesiąc temu ukazał się ich ostatni, japońskojęzyczny album MAP OF THE SOUL : 7 THE JOURNEY. Muzycy zapowiedzieli także, że we wrześniu na ekrany kin na całym świecie trafi ich czwarty film, zatytułowany Break the Silence: The Movie, o którym więcej przeczytacie tutaj.

To nie koniec nowości od BTS, gdyż wydany dziś singiel to zapowiedź nowej płyty. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale możemy się jej spodziewać jeszcze w tym roku. Jest na co czekać!

Klip do premierowego utworu BTS – Dynamite, trafił dziś do sieci i od razu pobił rekord na YouTube. BTS to obecnie najpopularniejszy k-popowy boysband, nic więc dziwnego, że wszelkie zapowiadane przez nich nowości budzą wiele emocji wśród fanów na całym świecie. Dziś swoją premierę miał wyczekiwany singiel Dynamite. BTS – Dynamite BTS – nowy singiel […]

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.