Blackpink nowym singlem pobiły rekord na YouTube

Podziel się newsem:

W piątek do sieci trafił nowy singiel od najpopularniejszego k-popowego girlsbandu Blackpink. Utwór How You Like That ustanowił nowe rekordy na YouTube.

Blackpink to obecnie najpopularniejszy południowokoreański girlsband. Nic więc dziwnego, że ich nowy singiel cieszy się ogromną popularnością. Utwór How You Like That trafił w piątek do serwisów streamingowych. W ciągu pierwszej doby udało mu się pobić dwa rekordy na YouTube.

Blackpink – How You Like That

Nowy singiel Blackpink bije rekordy popularności

Pierwszy dotyczył liczby odbiorców oczekujących na premierę teledysku – było ich w sumie 1,65 miliona. Drugi pobity rekord przez Blackpink to liczba wyświetleń w ciągu pierwszej doby. Klip do How You Like That w 24 godziny obejrzano 82,4 mln razy. Poprzedni najlepszy wynik należał do innego k-popowego zespołu, BTS, którzy w kwietniu 2019 roku singlem Boy With Luv osiągnęli 74,6 miliona wyświetleń.

Blackpink rekordy na YouTube

Południowokoreański girlsband Blackpink tworzą cztery wokalistki: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisa. Grupa utworzona przez YG Entertainment zadebiutowała w 2016 roku EPką Square One.

Udostępniony w piątek singiel How You Like That to zapowiedź nowego wydawnictwa od Blackpink, które ma ujrzeć światło dziennie we wrześniu tego roku. Obecnie ich dyskografię zamyka EPka Kill This Love, która ukazała się w kwietniu 2019 roku.

W ostatnim czasie dziewczyny z Blackpink pojawiły się gościnnie w utworze Sour Candy, który znalazł się na nowej płycie Lady Gagi.

Lady Gaga, Blackpink – Sour Candy

W piątek do sieci trafił nowy singiel od najpopularniejszego k-popowego girlsbandu Blackpink. Utwór How You Like That ustanowił nowe rekordy na YouTube. Blackpink to obecnie najpopularniejszy południowokoreański girlsband. Nic więc dziwnego, że ich nowy singiel cieszy się ogromną popularnością. Utwór How You Like That trafił w piątek do serwisów streamingowych. W ciągu pierwszej doby udało […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →