5 powodów, dla których powinieneś poznać zespół BLACKPINK!


22 marca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Czteroosobowy girlsband z Korei stał się sensacją od razu po debiucie w 2016, ale to w zeszłym roku bił rekord za rekordem.

Lista osiągnięć Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy jest tak długa, że śmiało można już je nazwać królowymi k-popu. Są tego doskonale świadome, bo w Forever Young wykrzykują BLACKPINK is the revolution!

Poniżej znajdziecie 5 powodów, które potwierdzają, że nie są to słowa rzucone na wiatr:

1. DDU-DU DDU-DU jest najczęściej oglądanym k-popowym teledyskiem w historii

Piosenka promująca mini album Square up ma już na YouTubie ponad 700 mln wyświetleń, co czyni ją czwartym najczęściej oglądanym teledyskiem koreańskiego artysty w historii. (Na podium wciąż niepodzielnie rządzi PSY).

Już w dzień premiery wideo obejrzało ponad 36 mln osób, dzięki czemu zajmuje 4 miejsce w rankingu teledysków z rekordową ilością odtworzeń w pierwsze 24 godziny.

2. Dua Lipa zaprosiła je do współpracy

Jeżeli słuchasz polskiego radia, to z pewnością słyszałeś już BLACKPINK. Piosenka Kiss and Make Up, którą dziewczyny nagrały w zeszłym roku z Dua Lipą wdarła się szturmem do naszych wytwórni i rozlała się po kraju.

Kto zwrócił uwagę na angielski refren przeplatany koreańskimi zwrotkami?

3. Zagrają na Coachelli

BLACKPINK jest pierwszym koreańskim zespołem zaproszonym na kultowy festiwal w Colorado. Jisoo, Jennie, Rosé i Lisa pojawią się na scenie obok takich gwiazd jak Ariana Grande, Childish Gambino czy Tame Impala.

A to nie pierwszy raz, gdy zachodni przemysł rozrywkowy zauważa dziewczyny. Amerykańska publiczność mogła już je zobaczyć w The Late Late Show, czy Good Morning America.

4. Ruszają w światową trasę koncertową

BLACKPINK nie mają zamiaru kończyć swojej ekspansji na USA. Amsterdam, Manchester, Londyn, Berlin, Paryż i Barcelona– te miasta znajdują się na trasie koncertowej In Your Area. Dziewczyny zagrają w Europie w maju. Szacuje się, że pięć europejskich koncertów zobaczy ponad 50 tysięcy osób.

5. Nagrały tylko 9 piosenek i każda z nich jest hitem

32 minuty. Dokładnie tyle zajmie przesłuchanie całej dyskografii BLACKPINK. Zespół wydał dopiero 9 piosenek (nie licząc collabów i japońskich wersji utworów), ale praktycznie każda z nich ma status hitu. Jak widać BLACKPINK zdecydowanie stawiają na jakość, a nie ilość.

A Ty, którą z piosenek BLACKPINK lubisz najbardziej?

Czteroosobowy girlsband z Korei stał się sensacją od razu po debiucie w 2016, ale to w zeszłym roku bił rekord za rekordem. Lista osiągnięć Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy jest tak długa, że śmiało można już je nazwać królowymi k-popu. Są tego doskonale świadome, bo w Forever Young wykrzykują BLACKPINK is the revolution! Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →