BTS i Big Hit Entertainment przekazali milion dolarów dla osób pracujących przy koncertach

Podziel się newsem:

Południowokoreański zespół BTS i wytwórnia Big Hit Entertainment przekazali milion dolarów na zbiórkę Crew Nation, pomagającą członkom ekip koncertowych, którzy zostali dotknięci finansowo z powodu odwołania koncertów podczas pandemii COVID-19.

Niedawno pisaliśmy o tym, że k-popowy boysband BTS oraz ich fani przekazali łącznie 2 miliony dolarów na walkę z rasizmem i wsparcie ruchu Black Lives Matter. Teraz popularny zespół, wraz z wytwórnią Big Hit Entertainment, postanowił wspomóc finansowo osoby, które z powodu pandemii wciąż pozostają bez pracy.

BTS wsparli ekipy pracujące przy koncertach

Chodzi o ekipy koncertowe, bez których nie moglibyśmy bawić się na występach naszych ulubionych artystów. Agencja Live Nation już w marcu ruszyła z akcją Crew Nation, która przewidziała przeznaczenie 10 milionów dolarów właśnie dla tych osób. Połowa tej kwoty została od razu wpłacona przez agencję, drugą zbierają artyści, fani i pracownicy. Fundusz przyznaje jednorazową dotację w wysokości 1000 dolarów członkom załogi, dla których praca przy koncertach stanowi co 50% dochodów.

Swój wkład w akcję ma także zespół BTS, który przekazał na ten cel milion dolarów.

Gdyby nie COVID-19, z radością koncertowalibyśmy po całym świecie z wieloma ekipami koncertowymi na żywo. Zdajemy sobie sprawę, że wiele społeczności potrzebuje pomocy z powodu pandemii i chcieliśmy wesprzeć ekipy przemysłu muzycznego przekazując darowiznę. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie na scenie

k-popowe koncerty online - aktualizacja na bieżąco

BTS zapowiadają nowy album

To nie koniec wieści od BTS. 14 lipca ukaże się ich pierwszy od ponad dwóch lat, japońskojęzyczny album. Na MAP OF THE SOUL : 7 ~ THE JOURNEY ~ znajdą się dwie premierowe japońskie piosenki: Stay Gold oraz Your eyes tell. Hity takie jak ON, Black Swan, Make It Right, Dionysus czy Boy With Luv zostały nagrane na nowo po japońsku. Łącznie na płycie znajdzie się 13 utworów.

bts
MAP OF THE SOUL : 7 ~ THE JOURNEY ~
 1. INTRO : Calling
 2. Stay Gold
 3. Boy With Luv -Japanese ver.
 4. Make It Right -Japanese ver.
 5. Dionysus -Japanese ver.
 6. IDOL -Japanese ver.
 7. Airplane pt.2 -Japanese ver.
 8. FAKE LOVE -Japanese ver.
 9. Black Swan -Japanese ver.
 10. ON -Japanese ver.
 11. Lights
 12. Your eyes tell
 13. OUTRO : The Journey

Posłuchajcie pierwszego singla:

BTS – Stay Gold

Południowokoreański zespół BTS i wytwórnia Big Hit Entertainment przekazali milion dolarów na zbiórkę Crew Nation, pomagającą członkom ekip koncertowych, którzy zostali dotknięci finansowo z powodu odwołania koncertów podczas pandemii COVID-19. Niedawno pisaliśmy o tym, że k-popowy boysband BTS oraz ich fani przekazali łącznie 2 miliony dolarów na walkę z rasizmem i wsparcie ruchu Black Lives […]

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →