BTS i ich fani przekazali wspólnie 2 miliony dolarów na Black Lives Matter


09 czerwca 2020

Podziel się newsem:

BTS wraz z wytwórnią przekazali milion dolarów na walkę z rasizmem w ramach Black Lives Matter. Chwilę później ich fani zorganizowali wyjątkową akcję i zrobili to samo!

BTS przekazali milion dolarów na walkę z rasizmem

Jeden z najpopularniejszych zespołów na światowej scenie k-popowej, czyli BTS, zdobył się w ostatnich dniach na wyjątkowy gest. Wraz ze swoją wytwórnią Big Hit Entertainment, południowokoreański boysband wyraził swoje poparcie dla ruchu Black Lives Matter i przekazał milion dolarów na walkę z rasizmem.

Przeciwstawiamy się dyskryminacji rasowej. Potępiamy przemoc. Ty, ja i my wszyscy mamy prawo do szacunku. Będziemy trzymać się razem.

#MatchAMilion – wyjątkowa akcja fanów BTS

To jednak nie koniec wyjątkowych gestów pomocy. Tuż po tym, jak Big Hit Entertainment potwierdziło przekazanie darowizny przez BTS, fani grupy, zjednoczeni w ramach fan clubu ARMY zorganizowali własną akcję, w którą zaangażowali fanów k-popowego zespołu z całego świata.

Kolektyw fanów-wolontariuszy On In An ARMY, przekładający swoją globalną siłę i miłość do muzyki na pomoc organizacjom non-profit, stworzył trendujący na Twitterze na całym świecie hashtag #MatchAMillion i zachęcał fanów zespołu BTS do wpłacania darowizn na rzecz ruchu przeciwko rasizmowi wobec czarnoskórej społeczności.

Milion w dobę na rzecz Black Lives Matter

W ten sposób, zaledwie w jedną dobę, ARMY udało się zebrać kolejny milion dolarów!

Rzecznik On In An ARMY wypowiedział się na temat całej akcji następująco:

Wcześniej prowadziliśmy duże projekty, ale ilość wsparcia, które ludzie przekazali tym razem jest przytłaczająca. Naprawdę nie wiedzieliśmy, czy cel zostanie osiągnięty. Jesteśmy bardzo dumni, że ARMY po raz kolejny skierowało swoją moc na dobro i wywarła realny wpływ na walkę z anty-czarnym rasizmem.

Pieniądze zebrane przez On In An ARMY trafiły do organizacji, które zapewniają zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe wsparcie dla ruchu Black Lives Matter i czarnej społeczności. Swoją cegiełkę do tej akcji możecie dorzucić również Wy, wpłacając darowiznę tutaj.

BTS Black Lives Matter

BTS wraz z wytwórnią przekazali milion dolarów na walkę z rasizmem w ramach Black Lives Matter. Chwilę później ich fani zorganizowali wyjątkową akcję i zrobili to samo! BTS przekazali milion dolarów na walkę z rasizmem Jeden z najpopularniejszych zespołów na światowej scenie k-popowej, czyli BTS, zdobył się w ostatnich dniach na wyjątkowy gest. Wraz ze […]

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →