fot. NME

BLACKPINK przygotowują się do wrzucenia kolejnej dawki muzyki


27 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

BLACKPINK powracają na muzyczną scenę. Kiedy możemy spodziewać się nowych propozycji ze strony k-popowego zespołu?

BLACKPINK i ich wielki powrót?

Według przedstawicieli branży, z którymi nie tak dawno konsultował się portal Sports Donga, k-popowy zespół BLACKPINK szykuje się do przygotowywanego od bardzo długiego czasu nowego albumu formacji, który miałby pojawić się jeszcze w tym roku.

Przeczytaj także: Snowdrop – Jisoo z BLACKPINK zagra w kontrowersyjnym serialu

Blackpink
fot. NME

Z raportu początkowo wynikało, że dziewczęca grupa miała powrócić „już w czerwcu”, ale YG Entertainment wyjaśniło za pośrednictwem Sport Kyunghyang, że chociaż BLACKPINK rzeczywiście przygotowywały się do powrotu, oficjalna data premiery nie została jeszcze ustalona. Możliwość powrotu BLACKPINK w tym roku była również wcześniej poruszona przez członkinię zespołu – Jennie – podczas jej gościnnego występu na kanale YouTube The Game Caterers w marcu zeszłego roku.

Spokojnie, BLACKPINK również wkrótce powróci. Nie wiem, czy wolno mi to powiedzieć, ale ponieważ jestem tutaj jedynym obecnym członkiem zespołu, nikt mnie nie zatrzyma. Proszę, czekajcie na to.

– mówiła otwarcie Jennie

Nadchodzący projekt BLACKPINK będzie pierwszą nową muzyką grupy od ponad półtora roku. Ich debiutanckim wydawnictwem jako grupy był album studyjny THE ALBUM, który ukazał się w październiku 2020 roku wraz z wiodącym singlem Lovesick Girls. W 2021 roku członkinie Rosé i Lisa rozpoczęły karierę solową, a swoje debiutanckie single wydały odpowiednio w marcu i wrześniu. W międzyczasie wokalistka Jisoo wcieliła się w swoją pierwszą główną rolę w historyczno-romantycznej k-dramie Snowdrop.

Gdzie zobaczyć Snowdrop?

Snowdrop to serial autorstwa Yoo Hyun Mi i Jo Hyun Tak. Para twórców pracowała już wcześniej nad inną kultową dramą, czyli SKY Castle. Nowy serial z Jisoo będzie dostępny na platformie Disney+.

BLACKPINK powracają na muzyczną scenę. Kiedy możemy spodziewać się nowych propozycji ze strony k-popowego zespołu? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny BLACKPINK i ich wielki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →