Lisa z BLACKPINK bije rekordy solowym singlem „LALISA”


11 października 2021

Podziel się newsem:

Debiutancki singiel Lisy LALISA zdobył oficjalny tytuł Rekordu Guinnessa za najczęściej oglądany teledysk artysty solowego w ciągu 24 godzin na YouTube. Klip został wyświetlony 73,6 milionów razy.

Lisa to trzecia członkini k-popowej grupy BLACKPINK, która zaprezentowała solowy materiał. Jennie jako pierwsza zadebiutowała w pojedynkę w 2018 roku, wypuszczając kawałek Solo. Następnie na początku 2021 solowe piosenki Rosé On the Ground i Gone dostały się na listy Billboard Global 200 i Billboard Global Excl. U.S. Ostatnią członkinią kwartetu, która nie wypuściła jeszcze własnego kawałka jest Jisoo.

Sprawdź także: Lisa z BLACKPINK została twarzą marki MAC Cosmetics

Debiutancka EP-ka Lisy, zatytułowana LALISA ukazała się 10 września. Znalazły się na niej dwa utwory – tytułowy LALISA i Money oraz ich wersje instrumentalne. Więcej o wydawnictwie pisaliśmy tutaj.

Lisa z BLACKPINK z Rekordem Guinnessa

Singiel LALISA stał się najczęściej oglądanym teledyskiem artysty solowego na YouTube w ciągu 24 godzin. Utwór został wyświetlony 73,6 milionów razy, bijąc w ten sposób Rekord Guinnessa.

Lisa – LALISA

Koreańska raperka pokonała singiel Taylor Swift Me! wydany w kwietniu 2019 roku, który zyskał 65,2 mln wyświetleń w ciągu 24 godzin.


Pozostając przy Rekordach Guinnessa, to w ostatnim czasie również Tony Bennett odnotował wpis w kategorii Najstarsza osoba, która wydała album z premierowym materiałem. 95-letni artysta wydał Love For Sale z Lady Gagą i zapowiedział, że to ostatnia płyta w jego karierze.

Debiutancki singiel Lisy LALISA zdobył oficjalny tytuł Rekordu Guinnessa za najczęściej oglądany teledysk artysty solowego w ciągu 24 godzin na YouTube. Klip został wyświetlony 73,6 milionów razy. Lisa to trzecia członkini k-popowej grupy BLACKPINK, która zaprezentowała solowy materiał. Jennie jako pierwsza zadebiutowała w pojedynkę w 2018 roku, wypuszczając kawałek Solo. Następnie na początku 2021 solowe piosenki Rosé […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →