nagranie z ustanawiania rekordu

Ile jajek na twardo zjesz w trzy minuty? Ten muzyk ustanowił Rekord Guinnessa


23 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Wokalista pewnego punkrockowego zespołu z Australii postanowił pobić Rekord Guinnessa w jedzeniu jajek na twardo.

Najdziwniejsze rekordy

Księga rekordów Guinnessa już od dawna kojarzy się bardziej z najbardziej absurdalnymi sposobami, żeby zapisać się w historii, niż z realnymi imponującymi osiągnięciami. Wystarczy przypomnieć historię mieszkańca Florydy, który obejrzał ten sam film najwięcej razy w historii. I to w kinie! Zaliczył bowiem 292 razy Spidera-Mana: Bez drogi do domu, poświęcając na to 720 godzin i 3,4 tysiąca dolarów. Rekordzista, którego dziś wam przedstawimy, pobił równie absurdalny rekord. Choć musiał na to poświęcić znacznie mniej czasu, bo zaledwie 3 minuty (nie licząc przygotowań).

Josh Cotterau, wokalista australijskiego punkowego zespołu Fangz, postanowił spróbować swoich sił i pobić rekord w liczbie zjedzonych jajek na twardo w czasie trzech minut. Tak, wiemy jak to brzmi. Australijczyk sam przyznał, że po wielu próbach przebicia się do przemysłu muzycznego stwierdzili, że w inny sposób pozostawią swoje dziedzictwo na tym świecie. Mamy wątpliwości co do jakości takiej spuścizny, ale z drugiej strony Cotterau może czuć się spokojny o jej trwałość. Ciężko się spodziewać, że ktoś pobije ten rekord.

Nagranie z bicia Rekordu Guinnessa

A tu Josh Cotterau w teledysku ze swoim zespołem – jak widać, muzycy Fangz lubią przekraczać granice, np. odtwarzając nagi motyw z klipu What’s My Age Again? grupy Blink-182:

Sława kosztuje

Zastanawialiście się, jak wygląda kwestia nagrody w przypadku osób, które zostają wpisane Księgi rekordów Guinnessa? Otóż nie dostają one żadnych pieniędzy. Ich nagrodą jest wielki zaszczyt, jakim jest znalezienie się w księdze. Rekordziści muszą natomiast ponieść koszt przyjazdy przedstawiciela komisji i stworzenia oficjalnego certyfikatu. Według oficjalnych statystyk do bazy rekordów co roku wpływa około 30 tysięcy zgłoszeń, a komisja wybiera najciekawsze 4 tysiące. Jeśli jedzenie jajek na twardo trafiło do grupy tych ciekawszych, to boimy się spytać, co zostało odrzucone.

Wokalista pewnego punkrockowego zespołu z Australii postanowił pobić Rekord Guinnessa w jedzeniu jajek na twardo. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Najdziwniejsze rekordy Księga rekordów Guinnessa już od dawna kojarzy się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →