Lisa z BLACKPINK została twarzą MAC Cosmetics


21 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Lisa z BLACKPINK została globalną ambasadorką MAC Cosmetics. Sprawdźcie, co o współpracy mówi raperka i sama marka.

Miley, Lady Gaga, Rihanna i Lisa z BLACKPINK – ambasadorki MAC

19 października marka kosmetyczna MAC Cosmetics ogłosiła, że Lisa Manoban, raperka z k-popowej grupy BLACKPINK, została nową twarzą ich brandu. 23-latnia Tajka dołączyła do Miley Cyrus, Lady Gagi i Rihanny, które reklamują już produkty marki. Drew Elliott, dyrektor kreatywny MAC, w wydanym oświadczeniu, podkreślał, że wizerunek artystki idzie w parze z wartościami marki.

Zawsze pewna siebie i nigdy nie wahająca się podjąć ryzyka, jest uosobieniem naszego oddania w celebrowaniu indywidualności i autoekspresji ponad wszystko inne. Nie możemy doczekać się, aż jej fani odkryją co mamy w planach w trakcie naszej współpracy.

Lisa zawsze była fanką kosmetyków MAC

W rozmowie z Vogue, Lisa przyznała, że zawsze była wielką fanką kosmetyków MAC i używa ich od dawna. Współpracę z kosmetycznym gigantem określiła jako spełnienie marzeń.

MAC jest prawdziwym prekursorem, co zawsze przypomina mi się, gdy widzę ich reklamy lub niesamowitą pracę ich artystów zza kulis pokazów mody na fashion week na całym świecie. To zaszczyt pracować z marką z tak niesamowitym dziedzictwem i bezkonkurencyjną wiedzą ekspercką. Jestem podekscytowana i nie mogę się doczekać na tę przygodę!

Lisa dla MAC

MAC to nie jedyna współpraca Lisy

Lisa jest pierwszą k-popową artystką, którą współpracuje z MAC Cosmetics. Nie jest to jednak jej jedyny kontrakt reklamowy. Tuż przed ogłoszeniem jej ambasadorką przez MAC, udało jej się nawiązać współpracę z francuskim domem mody Celine. K-popowa artystka jest pierwszą globalną reprezentantką tej marki.

Lisa z BLACKPINK została globalną ambasadorką MAC Cosmetics. Sprawdźcie, co o współpracy mówi raperka i sama marka. Miley, Lady Gaga, Rihanna i Lisa z BLACKPINK – ambasadorki MAC 19 października marka kosmetyczna MAC Cosmetics ogłosiła, że Lisa Manoban, raperka z k-popowej grupy BLACKPINK, została nową twarzą ich brandu. 23-latnia Tajka dołączyła do Miley Cyrus, Lady […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.