fot. mat. prasowe

BLACKPINK rozszerzają swoją nadchodzącą trasę koncertową o nowe daty


19 września 2022

Podziel się newsem:

BLACKPINK rozpoczynają promocję swojego nowego albumu Born Pink. Trasa koncertowa zespołu doczekała się nowych dat.

Świat spłynie różem

BLACKPINK powracają na koncertowy szlak w związku z nowym albumem formacji zatytułowanym Born Pink. Do wcześniej ogłoszonych dat północnoamerykańskiej części trasy Born Pink World Tour dodano właśnie kilka nowych spektakli.

Przeczytaj także: Lisa z BLACKPINK bije rekordy solowym singlem LALISA

BLACKPINK
fot. Timothy Norris/Getty Images dla Coachelli

Grupa z Korei Południowej już 25 października rozpocznie swoją trasę w Ameryce Północnej w American Airlines Center w Dallas w Teksasie. Czteroosobowy zespół dodał także daty w Toyota Center w Houston 30 października, State Farm Arena w Atlancie 3 listopada i Banc Of California Stadium w Los Angeles 20 listopada. Trasa Born Pink przeniesie się później do londyńskiego The O2 30 listopada i 1 grudnia. Następnie zawita w Barcelonie w Hiszpanii; Kolonii w Niemczech; Paryżu we Francji; Kopenhadze w Danii, Berlinie w Niemczech, a także w Amsterdamie w Holandii, gdzie na arenie Ziggo Dome 22 grudnia artystki wystąpią po raz ostatni. Bilety trafiły do ​​ogólnej sprzedaży w zeszły piątek (16 września), tego samego dnia, w którym ukazał się drugi album studyjny grupy – Born Pink

Sam album jest wydawniczym następcą bijącego rekordy singla zespołu Pink Venom, który przeszedł do historii, stając się największym wydawnictwem kobiecej grupy lub artystki solowej w tej dekadzie. Piosenka zadebiutowała na pierwszym miejscu światowego rankingu najlepszych piosenek Spotify i zgromadziła ponad 7,9 miliona odtworzeń w ciągu pierwszych 24 godzin. Na YouTube oficjalny teledysk osiągnął 100 milionów wyświetleń szybciej niż jakikolwiek inny film żeńskiej grupy w historii.

BLACKPINK – Pink Venom, posłuchaj!

BLACKPINK – Born Pink – daty trasy koncertowej:

Październik
Wtorek 25 i środa 26 – Dallas American Airlines Center
Sobota 29 i niedziela 30 – Houston Toyota Center

Listopad
Wtorek 02 i środa 03 – Atlanta State Farm Arena
Niedziela 06 – Hamilton FirstOntario Centre
Poniedziałek 07 – Hamilton FirstOntario Centre
Czwartek 10 – Chicago United Center
Piątek 11 – Chicago United Center
Poniedziałek 14 – Newark Prudential Center
Wtorek 15 – Newark Prudential Center
Sobota 19 i niedziela 20 – Los Angeles Banc of California Stadium

BLACKPINK rozpoczynają promocję swojego nowego albumu Born Pink. Trasa koncertowa zespołu doczekała się nowych dat. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Świat […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →