Blackpink i Selena Gomez prezentują wspólny utwór


28 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Dziś do sieci trafił wspólny utwór południowokoreańskiego girlsbandu Blackpink i Seleny Gomez. Sprawdźcie, jak brzmi Ice Cream.

Blackpink i Selena Gomez prezentują wspólny utwór

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś do sieci trafił nowy singiel od girlsbandu Blackpink, w którym gościnnie wystąpiła Selena Gomez. Energetycznej piosence o tytule Ice Cream, towarzyszy kolorowy teledysk, inspirowany stylem pin-up i flower power. Zobaczcie:

BLACKPINK – Ice Cream (with Selena Gomez)

Wśród autorów utworu znaleźli się: Selena Gomez, Ariana Grande, Victoria Monét, TEDDY, Tommy Brown, Steven Franks, Bekuh BOOM oraz 24.

Singiel pojawi się w dwóch odcinkach kulinarnego programu Gomez realizowanego dla HBO Max Selena + Chef.

Blackpink zapowiadają debiutancki album

Ice Cream to drugi, po How You Like That, singiel zapowiadający debiutancki album studyjny k-popowego girlsbandu. Krążek ma ujrzeć światło dzienne 2 października, nakładem wytwórni YG Entertainment/Interscope Records.

Utwór How You Like That zdobył 100 mln streamów w Spotify w niecały miesiąc. Oficjalny klip pobił rekord w szybkości zdobycia 10 milionów polubień oraz wyświetleń w ciągu 24 godzin. W dniu premiery przesłuchano go na Spotify ponad 4 miliony razy. Okazał się on najlepszym debiutem dla żeńskiej grupy muzycznej w historii platformy. Singiel jest nominowany do MTV Video Music Award 2020 w kategorii Piosenka lata.

BLACKPINK – How You Like That

Dziś do sieci trafił wspólny utwór południowokoreańskiego girlsbandu Blackpink i Seleny Gomez. Sprawdźcie, jak brzmi Ice Cream. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Blackpink i Selena Gomez […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →