To już oficjalne – Selena Gomez zaśpiewa z BLACKPINK!


13 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na taką wiadomość czekało wielu! Duet Selena Gomez x BLACKPINK oficjalnie potwierdzony! Ich wspólny singiel ukaże się lada chwila.

Duet BLACKPINK i Seleny Gomez oficjalnie potwierdzony

W ostatnich tygodniach przez internet przelała się fala plotek i spekulacji nad tym, czy między amerykańską gwiazdą pop, Seleną Gomez, a południowokoreańskim girlsbandem, BLACKPINK, dojdzie do jakiejś współpracy. Domysły fanów okazały się prawdą, a ich marzenie, aby usłyszeć artystki w jednym utworze ziści się już niedługo!

blackpink selena gomez

Wspólny utwór BLACKPINK i Seleny Gomez – premiera

Zarówno Selena Gomez, jak i BLACKPINK potwierdziły premierę wspólnego singla na swoich social mediach. Utwór ma się ukazać 28 sierpnia, a jego tytuł nie został jeszcze ujawniony.

Singiel będzie następcą ostatniej, bijącej niesamowite rekordy piosenki BLACKPINKHow You Like That. Jesteśmy przekonani, że utwór girlsbandu, w którym gościnnie zaśpiewa Selena Gomez wykręci jeszcze większe liczby! Zapiszcie go już teraz pod tym linkiem, aby nie przegapić premiery!

Debiutancki album BLACKPINK ukaże się już niedługo

Wydany kilka tygodni temu singiel How You Like That jest zapowiedzą wyczekiwanego, debiutanckiego albumu BLACKPINK, który nadchodzi coraz większymi krokami. Wydawnictwo ukaże się już 2 października, nakładem wytwórni YG Entertainment/Interscope Records. Bądźcie czujni i miejcie oko na ten zespół, bo szykuje się naprawdę ważna premiera, nie tylko dla rynku k-popowego.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.