BLACKPINK zapowiadają swój comeback na czerwiec

Obserwuj nas na instagramie:

Wytwórnia YG Entertainment ogłosiła, że najpopularniejszy k-popowy girlband powróci z nowym materiałem już w przyszłym miesiącu!

BLACKPINK powrócą z nową płytą już w czerwcu

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów BLACKPINK! Jedna z największych koreańskich wytwórni muzycznych YG Entertainment, która współpracuje z popularnym girlsbandem, ogłosiła wczoraj, że zespół szykuje się do powrotu i nastąpi to w czerwcu. Wiemy także, że nowa płyta jest już gotowa, a dziewczyny mają zamiar w maju kręcić teledyski.

Premiera wydawnictwa była już kilkukrotnie przekładana, jednak wszystko wskazuje na to, że oczekiwanie na nowości od BLACKPINK niebawem się zakończy.

BLACKPINK powrócą w czerwcu. Po ustaleniu dokładnej daty, podzielimy się oficjalną wiadomością z fanami.

blackpink na spotify k-pop

BLACKPINK to południowokoreański girlsband, który zadebiutował w 2016 roku. W jego skład wchodzą cztery artystki: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisa, pochodzące z Korei Południowej, Australii i Tajlandii.

Na ich dyskografię składa się obecnie: japoński album Blackpink in Your Area (2018) oraz EPki BlackPink (2017), Square Up (2018) oraz najnowsza Kill This Love (2019). Zespół ma na swoim koncie także współpracę z brytyjską wokalistką Dua Lipą, w wyniku której powstał utwór Kiss and Make Up.

Dua Lipa & BLACKPINK – Kiss and Make Up

Sprawdźcie także: 5 powodów, dla których powinieneś poznać zespół BLACKPINK!

Przypominamy, że BLACKPINK będzie można usłyszeć także na najnowszym albumie Lady Gagi Chromatica, który ukaże się w tym roku.

Wytwórnia YG Entertainment ogłosiła, że najpopularniejszy k-popowy girlband powróci z nowym materiałem już w przyszłym miesiącu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins BLACKPINK powrócą z nową płytą już w czerwcu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →