kadr z teledysku do utworu „Single Soon”

Selena Gomez ma 429 mln obserwujących. „To wielka odpowiedzialność”


21 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Piosenkarka Selena Gomez porusza istotny temat odpowiedzialności, która dotyczy osób o dużych zasięgach w mediach społecznościowych.

Selena Gomez krytycznie o Instagramie

Relacja Seleny Gomez z mediami społecznościowymi jest skomplikowana. Wszechstronnie utalentowana aktorka, piosenkarka i producentka ma obecnie na koncie ponad 429 milionów obserwujących na Instagramie. To o wiele więcej niż celebrytka Kylie Jenner i pozostałe Kardashianki, czy koleżanki z branży, Ariana Grande, Beyoncé i Taylor Swift. Znaną Gomez wyprzedzają dziś tylko piłkarze Lionel Messi oraz Cristiano Ronaldo. Mówimy tu o naprawdę dużych liczbach! Artystka traktuje jednak aplikację z dystansem.

Kilkukrotnie robiła przerwę od obecności w sieci. W 2017 roku po otrzymywaniu dużej ilości negatywnych komentarzy w swoich kanałach przekazała prowadzenie Instagrama swojej asystentce, szczególnie że zmagała się wtedy z problemami zdrowotnymi, które doprowadziły do przeszczepu nerki. „Odpoczynek od mediów społecznościowych była najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęłam dla swojego zdrowia psychicznego” – zaznaczała w zeszłym roku. Dziś co jakiś czas pojawia się w sieci, ale nie możemy być pewni, że to trwały powrót. „Odsunę się od mediów społecznościowych na jakiś czas, bo to trochę głupie. Mam 30 lat, jestem na to za stara” – mówiła w tym roku. Niedawno powiedziała, jak czuje się dzisiaj jako trzecia najchętniej obserwowana osoba na świecie.

Instagram @selenagomez

Artystka o odpowiedzialności na Instagramie

Selena Gomez przemawiała podczas konferencji Music and Health organizowanej przez Universal Music Group i Thrive Global. Wyraziła swoją wdzięczność za miliony obserwujących na Instagramie, jednocześnie podkreślając znaczenie tej platformy w jej życiu. „Zawsze będę to doceniać. To jednak duża odpowiedzialność. To trochę przerażające” – stwierdziła. Regularnie porusza w swoich mediach społecznościowych tematy zdrowia, wspierając swoje obserwujące i obserwujących i nagłaśniając istotne tematy.

Selena Gomez
fot. Apple

Niedawno Gomez zdenerwowała się na internautów i media z powodu obrócenia w żart jej reakcji na nominowanie Chrisa Browna do jednej z nagród MTV VMA. Zniesmaczona mina artystki… mówiła wszystko. Z pewnością wiąże się to z przeszłością rapera. W 2009 roku Brown został oskarżony o napaść i groźby karalne po ataku na swoją ówczesną partnerkę, Rihannę.

Wielu uznało tę reakcję za lekceważenie Browna, inni chwalili Gomez za to, że jest sobą. „Nigdy więcej nie będę memem” – napisała, zaznaczając, że nie zamierza przejmować się interpretacją innych osób.

Piosenkarka Selena Gomez porusza istotny temat odpowiedzialności, która dotyczy osób o dużych zasięgach w mediach społecznościowych. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Selena Gomez krytycznie o Instagramie Relacja Seleny Gomez z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →