fot. Instagram / Leo Messi

Jajko pobite! Leo Messi wrzucił najczęściej lajkowany post na Instagramie


20 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Po trzech latach panowania, jajko zostało zrzucone z tronu. Leo Messi stał się użytkownikiem, który zebrał najwięcej polubień pod jednym postem w całej historii Instagrama.

Leo Messi – król na boisku i poza nim

Dwa dni po zdobyciu mistrzostwa świata w piłce nożnej z reprezentacją Argentyny Leo Messi może pochwalić się kolejnym osiągnięciem, tym razem wykraczającym poza świat sportu (zresztą i tak tyle ich ma, że nie da się zliczyć). Nie jest to może coś na miarę zdobycia najważniejszego trofeum w piłce nożnej. Bardziej ciekawostka i smaczek, mały kamyczek do bogatej kariery jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii. Leo Messi wrzucił bowiem na Instagrama post, w którym znalazły się między innymi jego zdjęcia z trofeum za mistrzostwo świata, chwile celebracji wraz z kolegami z reprezentacji czy momenty po strzeleniu bramek. Zawodnik francuskiego Paris Saint-Germain uzbierał pod postem już ponad sześćdziesiąt milionów polubień, co czyni go absolutnym rekordzistą w historii Instagrama.

Leo Messi pobił rekord, który należał do Chrisa Godfreya. Na początku 2019 roku wrzucił on zdjęcie jajka, które okrasił podpisem: „Ustalmy razem nowy rekord najbardziej lajkowanego posta na Instagramie. Obecnie należy on do Kylie Jenner (18 milionów). Uda nam się!”. Popularne jajko ma obecnie ponad 56 milionów polubień.

Ciekawostką w ciekawostce jest również fakt, iż Leo Messi pobił także rekord polubień pod postem sportowca. Należał on do jego największego boiskowego rywala, Cristiano Ronaldo, który zawierał słynną już reklamę Louis Vuitton ze wspomnianym Portugalczykiem oraz… Leo Messim. Post ten ma obecnie 42 miliony polubień. Cristiano Ronaldo jest jednocześnie rekordzistą Instagrama pod względem liczby obserwujących. Obecnie jest to ponad pół miliarda użytkowników.

Po trzech latach panowania, jajko zostało zrzucone z tronu. Leo Messi stał się użytkownikiem, który zebrał najwięcej polubień pod jednym postem w całej historii Instagrama. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →