fot. Apple

„Selena Gomez: My Mind and Me” – film dokumentalny o sławnej wokalistce nadchodzi


21 września 2022

Podziel się newsem:

Selena Gomez: My Mind and Me to film dokumentalny o amerykańskiej wokalistce ukazujący kulisy sławy, która nierzadko okupiona jest bólem.

Sława okupiona cierpieniem

Muzyce Seleny Gomez od zawsze towarzyszyła spora dawka emocji. Nie inaczej było również z jej występami na żywo, które często sprawiały, że popularna wokalistka odsuwała się po nich w cień, by podreperować swoje zdrowie psychiczne. Case artystki pokazuje nam więc, że zdobycie sławy nie jest rajem obiecanym, a nagrody branżowe, sukcesy komercyjne czy oddanie fanów wiążą się raczej z okresem przejściowym, który nierzadko trwa tylko chwilę. Trudno więc dziwić się, że film dokumentalny Selena Gomez: My Mind and Me skupi się właśnie na mrocznej stronie popularności.

Przeczytaj także: Coldplay i Selena Gomez w klimatycznym klipie do singla Let Somebody Go

Coldplay Selena Gomez Let Somebody Go
fot. materiały prasowe


Film dokumentalny Selena Gomez: My Mind and Me swoją premierę będzie miał na platformie AppleTV+ już 4 listopada 2022 roku. Produkcja wyreżyserowana przez Aleka Keshishiana będzie drugim projektem Apple TV i producentów studia Lighthouse Management Media i Interscope. Pierwszym z nich był dokument nominowany między innymi do nagrody Emmy Billie Eilish: The World’s a Little Blurry.

Najnowszy projekt będzie skupiał się na amerykańskiej wokalistce Selenie Gomez, której sława okupiona była wieloma wyrzeczeniami. Problemy na tle zdrowia psychicznego, ale również fizycznego zmusiły ją bowiem do odsunięcia się w cień w momencie wejścia na szczyt swojej kariery. Dokument będzie również zawierał bardzo intymne nagrania z życia codziennego wokalistki, które ukażą nam ją od nieznanej do tej pory strony.

Po latach spędzonych w centrum zainteresowania Selena Gomez osiągnęła niewyobrażalną sławę. Ale kiedy osiągnęła nowy szczyt, niespodziewany zwrot wciągnął ją w ciemność. Ten wyjątkowo surowy i intymny dokument przedstawia jej sześcioletnią podróż w kierunku nowego świata

– czytamy w opisie filmu.

Selena Gomez opublikowała oficjalny teaser filmu dokumentalnego na swoim Instagramie, pokazując nam krótkie, bardzo emocjonalne urywki, komentując to wszystko bardzo wymownym podpisem.

My Mind & Me. Czasami się nie dogadujemy i ciężko jest nam oddychać… Ale nie zmieniłabym swojego życia.

Fragment dokumentu możecie obejrzeć poniżej.

Selena Gomez: My Mind and Me to film dokumentalny o amerykańskiej wokalistce ukazujący kulisy sławy, która nierzadko okupiona jest bólem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →