materiały prasowe

Coldplay i Selena Gomez w klimatycznym klipie do singla „Let Somebody Go”

Podziel się newsem:

Coldplay kontynuuje promocję swojego najnowszego wydawnictwa – Music Of The Spheres. Kolejnym singlem zostało Let Somebody Go z gościnnym udziałem Seleny Gomez. Jest już teledysk!

Coldplay – mniej przepychu, więcej emocji?

Po serii krzykliwych, kolorowych i awangardowych teledysków z wykorzystaniem hologramów, które przedstawiały nowe, muzyczne uniwersum Coldplay pod szyldem Music Of The Spheres, tym razem Brytyjczycy postawili na minimalizm, choć nie do końca…

Zobacz również: Coldplay wbija gwóźdź do własnej trumny. Recenzja albumu „Music of the Spheres”

Coldplay Selena Gomez Let Somebody Go
Coldplay, Selena Gomez – „Let Somebody Go”, plakat singla

Najnowszy teledysk jednej z najpopularniejszych na świecie, pop-rockowych grup muzycznych, do świeżutkiego singla Let Somebody Go został co prawda utrzymany w stonowanej, czarno-białej kolorystyce, choć mimo to nie brakuje mu rozmachu i wykorzystania najnowszych technologii. Dzięki temu lider zespołu, Chris Martin i towarzysząca mu w klipie Selena Gomez, która uświetniła ten utwór swoim wokalem, mogli udać się w podniebny lot, pełen czułości, bliskości i troski – jakby na przekór hasłu everyone is an alien somewhere, które sygnujące plakat singla.

Coldplay, Selena Gomez – Let Somebody Go, zobacz teledysk!

Czy Coldplay i Selena Gomez wspólnymi siłami wespną się na szczyty popularności?

Let Somebody Go to zgoła odmienna propozycja od tych, którymi Coldplay promował do tej pory swój najnowszy, przebojowy album Music Of The Spheres. Higher Power czy My Universe na długo zawładnęły radiowymi listami przebojów, jednak Let Somebody Go zdecydowanie bliżej balladowej stylistyce Coloratury, która czerpie sporo u źródeł brzmienia Coldplay. Być może jednak ten wyjątkowy duet z amerykańską gwiazdą muzyki pop ponownie pozwoli zespołowi wspiąć się na szczyty popularności?

Coldplay Selena Gomez Let Somebody Go
materiały prasowe

Coldplay kontynuuje promocję swojego najnowszego wydawnictwa – Music Of The Spheres. Kolejnym singlem zostało Let Somebody Go z gościnnym udziałem Seleny Gomez. Jest już teledysk! Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Coldplay – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →