fot. James Devaney/GC Images

Selena Gomez zaśpiewała na nowym albumie Coldplay. Utwór “Let Somebody Go” już jest!


15 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Niespodzianka! Amerykańska gwiazda muzyki pop zaśpiewała na nowym albumie Coldplay. Tytuł ich wspólnego utworu to Let Somebody Go.

Selena Gomez zasila listę gości na nowym albumie Coldplay

Okazuje się, że koreański boys band BTS to nie jedyni goście, którzy zasilą najnowszy, nadchodzący album zespołu Coldplay! Do tego grona dołączyła właśnie autorka przebojów Lose You To Love Me, It Ain’t Me, Back To You czy Come & Get ItSelena Gomez.

Coldplay X BTS – My Universe, zobacz teledysk!

Plotki o tej współpracy krążyły już od jakiegoś czasu. Zapoczątkował je sam lider zespołu Coldplay, Chris Martin, który w jednym z ostatnich wywiadów, zapytany o to, z kim oprócz BTS chciałby współpracować, wspomniał o prawdopodobnej kolaboracji z Seleną Gomez.

Zobacz również: Selena Gomez kończy muzyczną karierę? „Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie nie traktują cię poważnie”

Kilka dni później artystka na swoim Twitterze zapostowała fragment utworu zapowiadający wspólną piosenkę z zespołem Coldplay, a Brytyjczycy udostępnili jej tweeta, dodając:

Let Somebody Go – Coldplay X Selena Gomez // From #MusicOfTheSpheres, the new album, October 15th

Coldplay, Selena Gomez – Let Somebody Go. Premiera wspólnego singla

Let Somebody Go to tytuł wspólnej piosenki Coldplay i Seleny Gomez, która, co słyszeliśmy już w krótkim teaserze – jest raczej spokojniejszą, balladową i emocjonalną odsłoną pop rockowego, brytyjskiego zespołu. Utwór właśnie ujrzał światło dzienne wraz z premierą całego nowego albumu grupy Coldplay Music Of The Spheres. Sprawdźcie, jak ten duet brzmi w jednej piosence!

Zobacz również: To będzie wydarzenie roku! Coldplay ponownie zagra koncert w Polsce

Niespodzianka! Amerykańska gwiazda muzyki pop zaśpiewała na nowym albumie Coldplay. Tytuł ich wspólnego utworu to Let Somebody Go. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Selena Gomez zasila listę gości na nowym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →