fot. James Devaney/GC Images

Selena Gomez zaśpiewała na nowym albumie Coldplay. Utwór „Let Somebody Go” już jest!


15 października 2021

Podziel się newsem:

Niespodzianka! Amerykańska gwiazda muzyki pop zaśpiewała na nowym albumie Coldplay. Tytuł ich wspólnego utworu to Let Somebody Go.

Selena Gomez zasila listę gości na nowym albumie Coldplay

Okazuje się, że koreański boys band BTS to nie jedyni goście, którzy zasilą najnowszy, nadchodzący album zespołu Coldplay! Do tego grona dołączyła właśnie autorka przebojów Lose You To Love Me, It Ain’t Me, Back To You czy Come & Get ItSelena Gomez.

Coldplay X BTS – My Universe, zobacz teledysk!

Plotki o tej współpracy krążyły już od jakiegoś czasu. Zapoczątkował je sam lider zespołu Coldplay, Chris Martin, który w jednym z ostatnich wywiadów, zapytany o to, z kim oprócz BTS chciałby współpracować, wspomniał o prawdopodobnej kolaboracji z Seleną Gomez.

Zobacz również: Selena Gomez kończy muzyczną karierę? „Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie nie traktują cię poważnie”

Kilka dni później artystka na swoim Twitterze zapostowała fragment utworu zapowiadający wspólną piosenkę z zespołem Coldplay, a Brytyjczycy udostępnili jej tweeta, dodając:

Let Somebody Go – Coldplay X Selena Gomez // From #MusicOfTheSpheres, the new album, October 15th

Coldplay, Selena Gomez – Let Somebody Go. Premiera wspólnego singla

Let Somebody Go to tytuł wspólnej piosenki Coldplay i Seleny Gomez, która, co słyszeliśmy już w krótkim teaserze – jest raczej spokojniejszą, balladową i emocjonalną odsłoną pop rockowego, brytyjskiego zespołu. Utwór właśnie ujrzał światło dzienne wraz z premierą całego nowego albumu grupy Coldplay Music Of The Spheres. Sprawdźcie, jak ten duet brzmi w jednej piosence!

Zobacz również: To będzie wydarzenie roku! Coldplay ponownie zagra koncert w Polsce

Niespodzianka! Amerykańska gwiazda muzyki pop zaśpiewała na nowym albumie Coldplay. Tytuł ich wspólnego utworu to Let Somebody Go. Selena Gomez zasila listę gości na nowym albumie Coldplay Okazuje się, że koreański boys band BTS to nie jedyni goście, którzy zasilą najnowszy, nadchodzący album zespołu Coldplay! Do tego grona dołączyła właśnie autorka przebojów Lose You To […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →